Hyrje | Aktualitet | Dy shqiptarë kapen me kokainë, grabitën mjekun italian në Siena

Dy shqiptarë kapen me kokainë, grabitën mjekun italian në Siena

Dy shqiptarë kapen me kokainë, grabitën mjekun italian në Siena
ITALI – Lajmifundit – 25 maj 2010 – Dy shtetas shqiptarë u arrestuan sot nga policia italiane me një sasi prej gjysmë kilogrami kokainë.
Aksioni i cili është zhvilluar nga policia e Sienës, sekuestroi kokainën e pastër në banesën e shqiptarëve ndërsa ka vendosur në pranga dy mbajtësit e saj.
Julian Zeqo, 27 vjeç dhe Bledi Buzi, 26 vjeç, ranë në prangat e policisë gjatë aksionit antidrogë.
Policia tha se u ka gjetur dy shqiptarëve edhe një çantë e cila i ishte grabitur muaj më parë një mjeku në qytetin e Sienës.
Provat e gjetura nga policia ne banese gjate aksionit jane duke u analizuar ndersa policia tha se eshte duke kryer hetime per personat qe bashkepunonin me te arrestuarit ne qarkullimin e droges.

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7