Hyrje | Aktualitet | Bota + English | Rihanna dhe familja e saj e fshehte

Rihanna dhe familja e saj e fshehte

Rihanna dhe familja e saj e fshehte

Rihanna ka një familje të fshehtë në Barbados, bëri të ditur “The Sun”, gazetë që zbuloi se ajo ka dy motra dhe një vëlla nga babai.

Edhe pse jeta si një këngëtare multi-milionere e dërgon në destinacione të ndryshme në botë, mësohet se 23-vjeçarja është shumë e bashkuar me gjysmëmotrat e vëllezët e saj.

Rihanna ka edhe dy vëllezët më të vegjël nga martesa e babait, Ronald Fenty, me nënën e saj natyrale, Monica.

Aktualisht, këngëtarja dhe babai nuk komunikojnë, pasi shitjes së disa historive të fshehta të Rihanna-s nga ana e babait. Ajo ka pranuar se në fëmijërinë e saj është abuzuar fizikisht nga i ati.

Burimi: 
Top Channel

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7