Hyrje | Aktualitet | Bota + English | VIP-at reagojne ndaj vdekjes se Bin Laden

VIP-at reagojne ndaj vdekjes se Bin Laden

Yjet e muzikës dhe kinemasë kanë reaguar ndaj lajmit të vdekjes së Osama Bin Laden. “Është një ditë e madhe për Amerikën dhe unë jam krenare që jam amerikane”, shkroi këngëtarja Katy Perry në Twitter. Ish-guvernatori i Kalifornisë dhe ylli i filmave aksion, Arnold Schwarzenegger, shkroi: “Jam krenar për ushtarët tanë. Kudo që jemi duhet t’i falenderojmë heronjtë që i shërbejnë kombit tonë.” Ky ishte reagimi i Paris Hilton: “Shumë e lumtur për lajmin e vdekjes së Bin Laden. Ishte një njeri shumë i keq. Bota është një vend më i mirë pa të.” Këngëtarja britanike Lilly Allen e mori me humor këtë ngjarje: “E di që Bin Laden është vrarë, por le të ndalojmë paksa e të mendojmë për lajmin e VËRTETË për sot: Unë kam ditëlindjen!” 

Burimi: Top Channel

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7