Hyrje | Aktualitet | Bota + English | “MTV Movie Awards”, Harry Potter i favorizuar

“MTV Movie Awards”, Harry Potter i favorizuar

Lajmi që po krijon më shumë bujë për MTV Movie Awards është prezantimi nga ana e Emma Watson, e ftuara e mbrëmjes, i disa klipeve të papublikuara të pjesës së dytë të “Harry Potter dhe dhuratat e vdekjes”.

Bëhet fjalë për kapitullin e fundit të sagës së magjistarit të famshëm anglez që nuk do të jetë në salla përpara korrikut.

Harry Potter, Eclipse e Inception janë filmat konkurrues me më shumë kategori.

Evenimenti ku do të dorëzohen çmimet e rëndësishme kinematografike do të zhvillohet gjatë mbrëmjes sot në Los Angeles.

Burimi:
Top Channel

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7