Hyrje | Aktualitet | Bota + English | Pink behet me vajze

Pink behet me vajze

Pink behet me vajze
Pink është bërë mama duke sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka quajtur Willow.

Këngëtarja ka lindur fëmijën e saj dhe bashkëshortit Carey Hart, në spitalin e Los Angeles.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Pink në faqen e saj në Twitter.

“Jemi shumë të kënaqur për lindjen e vajzës sonë të bukur dhe të shëndetshme, Willow Sage Hart”, ka shkruar këngëtarja.

“Ajo është e mrekullueshme si babai i saj”, theksoi ajo.

Burimi:
Top Channel

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

2.00
Powered by www.merbraha.com v4.7