Hyrje | Aktualitet | Bota + English | Amy Winehouse po rrezikon jeten

Amy Winehouse po rrezikon jeten

Amy Winehouse po rrezikon jeten
Amy Winehouse është kthyer sërish në rehabilitim për shkak të problemeve të saj me drogën dhe alkoolin dhe mjekët e kanë paralajmëruar se nëse vazhdon kështu, jeta e saj është në rrezik.

Sipas një burimi, “kjo është mundësia e fundit e Amy-t. Gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë dhe doktorët janë treguar të ashpër me të duke i thënë qartë që po rrezikon shumë”.

Këngëtarja 27-vjeçare ka qenë edhe në vitin 2007 në rehabilitim.

Edhe pse duket se kësaj radhe ajo është e vendosur të kurohet nga veset e saj, Amy Winehouse ditën që do të hynte në klinikën e rehabilitimit bleu një shishe vodka dhe e piu të gjithën para se të futej.

Burimi:
Top Channel

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7