Hyrje | Aktualitet | Bota + English

Bota + English

Suspected Afghan police shoot dead an Albanian soldier; 11 police arrestet

TIRANA, Albania - Suspected Afghan police opened fire on Albanian and other foreign troops in the war-wracked country's south Monday, killing an ...

Londra ne zjarr

Dhunë të mëtutjeshme ka shpërthyer në mes të policisë dhe grupeve të të rinjve në Hackney ne Londer. Dëshmitarët thonë njerëzit lokalë ...

Justin Bieber sulmohet

Sulmohet në New York, ku ndodhej për të prezantuar parfumin e tij, idhulli i adoleshentëve, Justin Bieber.Qindra fansa të këngëtarit 17 vjecar ishin mbledhur pranë ... me shume

Blake Lively: Do te martohem me Leonardo DiCaprio

Blake Lively e ka ditur gjithnjë që do të fejohej me yllin e “Titanic” dhe altari mund të mos jetë shumë larg.Aktorja e bukur që ... me shume

Anyone holidaying in Corfu should take a day trip to Albania - it's simply extraordinary.

We went by boat from the island's harbour, across the straits to the port of Saranda. At their narrowest point these straits are only ... me shume

Ervini i propozon serish Ermeles

E kanë kuptuar me sa duket, se as njëri dhe as tjetri nuk e kanë aq të thjeshtë që të gjejnë nga një person ... me shume

Amy Winehouse po rrezikon jeten

Amy Winehouse është kthyer sërish në rehabilitim për shkak të problemeve të saj me drogën dhe alkoolin dhe mjekët e kanë paralajmëruar se ... me shume

Angeina Jolie: Brad Pitt, burre i vertete

Angelina Jolie ka folur mbi partnerin e saj, Brad Pitt, duke thënë që ai është një “burrë i vërtetë”. Aktorja 35-vjeçare, e cila ka 6 ... me shume

Pink behet me vajze

Pink është bërë mama duke sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka quajtur Willow. Këngëtarja ka lindur fëmijën e saj dhe bashkëshortit Carey ... me shume

“MTV Movie Awards”, Harry Potter i favorizuar

Lajmi që po krijon më shumë bujë për MTV Movie Awards është prezantimi nga ana e Emma Watson, e ftuara e mbrëmjes, i disa ... me shume

1 2 3 4 5 6 7 next total: 66 | Treguar: 1 - 10
Powered by www.merbraha.com v4.7