Hyrje | Aktualitet | Bota + English

Bota + English

VIP-at reagojne ndaj vdekjes se Bin Laden

Yjet e muzikës dhe kinemasë kanë reaguar ndaj lajmit të vdekjes së Osama Bin Laden. “Është një ditë e madhe për Amerikën ...

Rihanna dhe familja e saj e fshehte

Rihanna ka një familje të fshehtë në Barbados, bëri të ditur “The Sun”, gazetë që zbuloi se ajo ka dy motra dhe ...

Beyonce, bjonde ne Paris

Beyonce Knowless u paraqit me një look të ri në Paris, ku ndodhet për disa ditë pushime së bashku me bashkëshortin e saj, Jay-Z.Cifti i ... me shume

Tokio, qyteti qe ndryshon naten

Janë të shumtë ata të huaj që e kanë lënë Tokion, por vetë japonezët po përballen me tragjedinë e tyre, me një ndjenjë përzierjeje ... me shume

Grabitet shtepia e Michael Buble diten e dasmes

Kur ende nuk kishte përfunduar dasma e këngëtarit Michael Buble me aktoren Loisana Lopilato, hajdutët “filluan punën” në shtëpinë e çiftit, 80 kilometra ... me shume

Justin Bieber: Historia e nje femije-gjeni

Nga një djalosh i thjeshtë që këndonte në rrugë, në idhullin e adoleshentëve: Justin Bieber tregon historinë e tij të vërtetë të fëmijës-gjeni, ... me shume

An interview with Flora Suldashi

An interview with Flora SuldashiWhen clothes speak the language of flowers She left Prishtina to give her personal life, and above all, her ... me shume

Rusi, lind macja me katër veshë

Një mace lind me katër veshë. Ngjarja e rrallë ka ndodhur në Vladivostok, në Rusi.Macja e vecantë Luntik ka një ngjyrë shumë të bukur të ... me shume

Jolie, ish i dashuri publikon foton skandal

Ndoshta tani është një mama model, por e shkuara jo shumë e qetë do vazhdojë ta shqetësojë aktoren Angelina Jolie.Në revistën “Star Magazine” ështe publikuar ... me shume

Dasëm përrallore për vajzën e Clintonit

Dasëm përrallore për ish-vajzën e parë Chelsea Clinton, bijën e ish-presidentit Bill Clinton dhe sekretares aktuale të Shtetit, Hillary Clinton. 30 vjeçarja i ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 next total: 66 | Treguar: 11 - 20
Powered by www.merbraha.com v4.7