Hyrje | Aktualitet | Njoftime

Njoftime

Vllasova Musta:U promovua ne Tirane libri i Agim Shehut,“Ylberi i fëminisë"‏

Libri i Agim Shehut,“Ylberi i fëminisë”,Mesazh ideal i dashurisë dhe përjetësimit të vlerave të vendlindjes dhe njerëzve të sajNga Vllasova MustaPara se ...

Çfarë dëshironi të publikojmë në volumin e 2të të gazetës Kompjuter basics

Siq e dini ne kemi botuar volumin e pare te gazetes Computer Basics do kishim deshire te vazhdonim me volume te tjera dhe ne do ... me shume

Ftesë për Kuvend të shoqatës së LSHAKSH në Gjermani

LSHAK SHQIPTAR NË GJERMANI Hagener Str. 138 / b 58256- Ennepetal     Lënda: Ftesë për Kuvend të shoqatës së ... me shume

Mesazh Urimi i Myftiut të Kosovës, Mr. Naim Tërnava për besimtarët dhe qytetarët e Kosovës me rastin e fillimit të muajit të Ramazanit

Të nderuar besimtarë!Nesër, më 21.08.2009, është dita e parë e muajit të bekuar të Ramazanit, muajit të mëshirës, të faljes, të bereqetit e të mirësisë, ... me shume

Lidhja e shkrimtarëve,artistëve dhe krijusve shqipëtarë(LSHAKSH) në Gjermani.

Redaksia e Revistës “Muza Shqiptare” Të dashur krijues shqiptar në mërgatë! Të dashur krijues shqiptar në Gjermani! ... me shume

Doli nga shtypi revista Edukologia

Edukologia, nr. 2/2008, revistë shkencore, botim i Fakultetit të Edukimit – Universiteti i Prishtinës, Prishtinë, 2009, 24X17, f. 214.   ... me shume

Kërkesë për ndihmë humanitare

KËRKESË PËR NDIHMË HUMANITARE                                                                  Köngen, 04.06.2009 Të nderuar miq dhe kolegë,  Më lejoni që t`iu drejtohem me një kërkesë për ndihmë humanitare. Fjala është për rapsodin ... me shume

Dëmshpërblimi, udhëzimet e reja për ish të përndjekurit.

Si mund të gjendet e plotësohet formulari i vetëdeklarimit .Ministria e Drejtësisë njofton të gjithë personat që kanë aplikuar për dëmshpërblim e ish të dënuarve ... me shume

Sokol Demaku: Kosova, sprovë e ndërgjegjes mjekësore.

  Në qytetin Uddevala të Suedisë në organizim të shoqatës Kulturore Shqiptare ”Vehbi Ibrahimi” u bë promovimi i librit ”Den mystiska sjukdomen” ( Sëmundja mistike )të ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 next total: 60 | Treguar: 31 - 40
Powered by www.merbraha.com v4.7