Hyrje | Aktualitet | Njoftime

Njoftime

Turizmi shqiptar ne CNN: Spoti 650 euro, sot Pango e blen 2500 euro

Zbardhet dokumenti per spotin turistik mbi Shqiperine te reklamuar ne kanalin televiziv prestigjoz CNN. Nga dokumenti mesohet se Shqiperia e ka pranuar ...

Sot në libraritë e Tiranës, doli në qarkullim libri i ri i shkrimtarit Albert Z. Zholi

Sot në libraritë e Tiranës, doli në qarkullim libri i ri  i shkrimtarit Albert Z. Zholi „Me zemër pranë Shqipërisë“. Botim "Almera" ...

Telegram i Lidhjes Shqiptare në Botë dërguar Institucioneve të Shtetit Shqiptar

Telegram i Lidhjes Shqiptare në Botë dërguar Institucioneve të Shtetit Shqiptar me rastin e tragjedisë në Gerdec Lidhja Shqiptare në BotëAlbanian World UnionAlbanischer WeltbundLega Degli ... me shume

Sot nr. 5 i gazetes Iliria News?

 Në këtë numër do të gjeni:Nr. 5ILIRIA NEWS    E premte 18 Janar 2008Zeri juaj, zeri yneNr.5    Çmimi-1 EuroOPINIONI I JAVËSLabirinthet e edukimit të fëmijëveMos Vallë ... me shume

Mundesi punesimi

Ne Bashkepunim me Qendren "Vitrina"Mundesi punesimi per Kuzhiniere, Pasticiere, Picaiole, kameriere, hostes, recepsioniste, Guide grupesh turistike, operatore turistike, operatore telemarketingu.Ne Itali, Angli, Kanada, dhe Dubai.Mundesi ... me shume

Sot ne Athine, doli ne qarkullim nr. 4, i gazetes Iliria News.

ILIRIA NEWSE përdyjavëshme informative e pavarurPronësia dhe botuese: Denida ZinxhiriaDrejtor : Shpetim ZinxhiriaK/redaktor : Albert ZholiRedaktor: Agim Basha, Paulin ShestaniAdresa: Pireus nr.4. Kati 7. nr ... me shume

Ka dale ne qarkullim ne Athine gazeta e re

Ka dale ne qarkullim ne Athine gazeta e reILIRIA NEWSEditorialILIRIA NEWSE përdyjavshme informative e pavarurPronësia: DS PublicationsBotuese: Denida ZinxhirijaKryredaktor : Shpetim ZinxhirijaRedaktor:       Agim BashaA                  Albert ZholiBashkëpunëtor: ... me shume

Doli ne qarkullim nr. 7 i revistes 3-mujore INTEGRIM

(Botim i Institutit te Femijeve Jetim)DREJTOR I PËRGJITHSHËMILIR ÇUMANIDREJTORMARASH HAJATIKRYEREDAKTORALBERT ZHOLIZV/KRYEREDAKTOREADELINA MAMAQIREDAKTORËANILA LEKAALBANA MUSTAFARAJENTELA SULAKONSULENTËProf.Dr.Ylli PopaProf.Dr.Farudin HoxhaSabri GodoProf. Dr. Arsim BajramiProf. Halim KosovaXhevahir SpahiuProf.Dr.Ass.Edmond DragotiProf.Dr.Luan ... me shume

Shërbimet turistike në Shqipëri

Agjencitë e Udhëtimeve TuristikeTIRANË“AGI TRAVEL & TOURS ALBANIARr.” Dede Gjo Luli”pall.1, shk.1,TiranëTel & Fax: + 355 4/ 212345Cel : + 355 682126721E-mail: info@atta.comWeb: www.atta.com.al"AIRNET"           ... me shume

Zbuloni Shqiperine!

Vendin ne zemer te Mesdheut dhe buze brigjeve te deteve Adriatik dhe Jon. Ai eshte nje porte hyrese e rendesishme per ne Ballkan dhe Europen ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 total: 60 | Treguar: 51 - 60
Powered by www.merbraha.com v4.7