Hyrje | Intervista

Intervista

Intervista Album i ri Kili, kili i kengetares se mirenjohur Babeta Shahini..

Një Ninullë për meshkujt ?!!Nga Albert ZholiKëtë album ja kushtoj simpatizantëve, të apsionuarve të këngës popullore, familjes time, por në vecanti emigrantëve ...

Intervistë me Giovanni Firera

(Ekskluzive)Intervistë me Giovanni FireraKonsull i Nderit i Shqipërisë në Itali. www.consolatoalbania.net" ëëë.consolatoalbania.net)Intervistoi:  Albert ZholiGazetarët shqiptarë janë pak servilë. Në Shqipëri duhet ”më ...

Bujar Qamili: Gjithë jetën këndova për dashurinë dhe lulet

Intervista Bujar Qamili - Gjithë jetën këndova për dashurinë dhe luletBujar Qamili: Gjithë jetën këndova për dashurinë dhe lulet(Interviston: Mentor HOXHA)Këngëtari Bujar Qamili, pas një ... me shume

Si te ndryshoni fjale kalimin tuaj tek msn ose hotmail.

Si te ndryshoni fjale kalimin tuaj tek msn ose hotmail.Pas shume emails tek redaksia jone nga members tek merbraha.com se kane veshtersi te ndryshojne fjalekalimin ... me shume

Ferdinand Bjanku dhe kenga shqiptare ne Itali

Nga Albana Temali -(Shtator 2007, Bolonje, Itali) Ferdinand BjankuFerdinand Bjanku "figlio d'arte", prej mëse 15 vitesh ka lëne vendlindjen e tij, Shkodrën ku u formua ... me shume

Pune ne uk

 Deshironi qe te punoni ne Britanine e madhe, ja kemi postuar ketu ca url qe do ju ndimojne qe te gjeni pune ne Britani,Ju lutem studioni punet ... me shume

3G leshon ne treg Internet celulare me Skype

  3G leshon ne treg Internet celulare me Skype dhe do jape telefonata dhe mesazhe me skype nepermjete networkut te 3g te gjitha keta falas per ... me shume

first back 11 total: 207 | Treguar: 201 - 207
Powered by www.merbraha.com v4.7