Hyrje | Intervista

Intervista

Intervista:Flet Arta Hysko, nëna e pjesmarses në Big Brother, Elisa Çaushi

Elisa është e dashuruar dhe ka hyrë për eksperiencë Elisa ëshët një vajzë me kluturë dhe ambicioze Nënë ...

Intervista: Flet, aktorja dhe kantautorja Diana Prroko

Roli i Maries në filmin "Nata” përcolli risi në artin filmik Kënga ime "Ti,ti ti" ishte ndër më të bukurat në “Maratonën ...

Intervista:Flet kryetari i evenimentit artistik “Sofra Shkodrane”, Xhelal Halili

Këtë vit “Sofra Shkodrane” do të mbledhë yjet e humorit dhe të këngës     Rosela Gjylbegu: Sofra Shkodrane një eveniment karakteristik Gjyste Vulaj: Në ... me shume

Ramiz Dërmaku: Intervistë me këngëtaren e mirënjohur, Shyhrete Behluli

INTERVISTE  EKSKLUZIVE ME  KENGETAREN  E  MIRENJOHUR, SHYHRETE  BEHLULI.   ''KENGA  ESHTE   PJESE  E  JETES  SIME''     Këngëtarja jonë e mirënjohur Shyhrete BEHLULI, ... me shume

Intreviste: Me ing. ark. Zhani Canco

Më datën 3 dhejtor mbushen plot 85-vjet nga hapja e gjimnazit të Tiranës sot  “Qemal Stafa” Gjimnazi i Tiranës u hap më ... me shume

Intervista:Flet piktorja Najada Konomi

E mbiquajtura Noçja, ish- konkurrentja e Big Brother-2: “Nuk dua ta kujtoj dashurinë me Olsin, mori fund”   Ju rrëfej Franin ... me shume

Intervista:Ronela Hajati një Lady Gaga shqiptare?!

Intervista / Nuk jam e dashuruar, për mua nuk është fare çështje private, madje me duket budallallëk, në qoftë se do ta fsheh, do ... me shume

Intervista:Hana Cakuli, këngëtarja që ka bërë për vete shumë fansa

 Hana Cakuli është nga ato këngëtare, e cila godet jo vetëm me këngë, por edhe me stilin e saj skenik. Vishet bukur, me stil, ... me shume

Flora Durmishi: Interviste me zonjen Lirie Berisha‏

Një shpirt dhe një zemër e madhe në një trup të vogël e të brishtë! Zonja Liri Berisha u lind në Tiranë, më, 5 ... me shume

Intervista:Irini Qirjako: Ju rrëfej kush është kënga ime më e bukur

Të veçantat e rrëfimit, Çfarë po bën moj Marigo është kënga ime më e bukur, Në vitin 1981 në Dizhon çuditi shikuesit, Po përgatis 2 ... me shume

Intervista:Flet gazetarja, drejtuesja e spektakleve dhe emisioneve televizive Silvana Braçe

Po të jesh e zgjuar, di ta zbukurosh vetë vehten I pranoj njerëzit ashu siç janë E shohin të bukur dhe ... me shume

Interviste:Flet këngëtari mirditor Artan Kola: “Kur dëgjoi këngën e gajdexhiut, Tish Daia qau”

Një djalë energjik, praktik, i dashuruar me këngën, por dhe me studion e realizimit të CD-ve, gjithnjë në lëvizje, këto janë disa nga cilësitë e ... me shume

Kristian Pali: Dua t’i arrij majat e suksesit si fotomodel

Fotomodeli kosovar, Kristian Pali, pretendon që të arrijë majat e suksesit sa i përket fushës së fotomodelizmit. Ai si fotomodel ka përfaqësuar Kosovën ... me shume

Sinan Hoxha: E verteta e fotove me Seldin

Sinan Hoxha, këngëtari më i përfolur sot në gjithë median për një “lidhje rozë” me Seldin e Big Brother 3, nuk duket shumë i shqetësuar ... me shume

INtervista:Flet aktorja e mirënjohur “Artistja e Popullit”, Margarita Xhepa

Pushimet në Kavalishencë ishin ndër më të bukurat në jetë Skena i ngjan një lëndine të bukur që po dite ta mbash, të jep triumf ... me shume

Historia e Aqif Selimit, 30 vjet burg per nje enderr

Flet ne “Opinion” per gazetarin Blendi Fevziu, i denuari i komunizmit. Gjate viteve te diktatures, ai eshte denuar 3 here me nga 10 vjet burg ... me shume

Gërmenj-Shelegur; pika turistike e Ersekës

Udhëtimi ynë ndalet në vendet e bukura të zonës së Korçës. Atë pjesë të Shqipërisë që nuk e kemi njohur apo nuk kemi pasur interesin ... me shume

Abaz Krasniqi: Intervistë me këngëtaren e mirënjohur Leonora Jakupi

Leonora Jakupi: Njeriu në dashuri dhe shoqëri duhet të përshtatet   Intervistoi Abaz KRASNIQI   Thjeshtësia e saj është për tu çmuar, ... me shume

Intervista/ Flet “Artisti i Popullit” Skënder Sallaku

Sa kemi qeshur në diktaturë, nuk kemi qeshë një jetë   Në diktaturë, estrada dhe berberët bënin pushim ditën e hënë. Të premtet jepnim një ... me shume

Meta: Kërkohet dialog për zgjidhjen e ngërçit politik.

Në një intervistë ekskluzive, Ministri i Jashtëm shqiptar, Ilir Meta deklaroi për “EurActiv”, botim i Bashkimit Evropian se elasticiteti dhe përgjegjësia për të ardhmen e ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 207 | Treguar: 41 - 60
Powered by www.merbraha.com v4.7