Hyrje | Art Kulture | Muzike | Nora Istrefi Kënga Magjike

Nora Istrefi Kënga Magjike

Nora Istrefi  Kënga Magjike

Bukuroshja nga Prishtina u paraqit në natën e dytë gjysmëfinale të Kënga Magjike, ku performoi në skenën e madhe këngën “I Jemi Je”.

Dhe, këngëtarja ka zgjedhur një fustan të bardhë me prerje të shumta, që në masë të madhe shfaqi edhe linjat e saj të përkryera trupore.

 

Nora konsiderohet favorite për ta fituar festivalin këtë edicion, pasi paraqitet me një baladë shumë të bukur të punuar nga Armend Rexhepagaqi dhe Aida Baraku.

 

Shikoni videon me poshte:


 

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7