Hyrje | Art Kulture | Muzike | Ermelinda Lajçaj thotë ‘Merre Malesoren’ (Video)

Ermelinda Lajçaj thotë ‘Merre Malesoren’ (Video)

Ermelinda Lajçaj thotë ‘Merre Malesoren’ (Video)

 

Këngëtarja Ermelinda Lajçaj ka publikuar këngën e saj më të re, ‘Merre Malesoren’.

Teksti dhe muzika e kësaj këngë është bërë nga Ilir Berani, arazhmanti nga Ardian Kastrati ndërsa miksimi nga Florent Boshnjaku.

Ky projekt muzikor ka dhe klipin e tij që është shumë i lezetshëm për të cilin është kujdesur produksioni ‘Musicali’.

 

 

 

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7