Hyrje | Art Kulture | Muzike | Elsa Lila, po e shijon dashurinë në ishujt amerikanë

Elsa Lila, po e shijon dashurinë në ishujt amerikanë

Elsa Lila, po e shijon dashurinë në ishujt amerikanë

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Elsa Lila ka udhëtuar për në ishujt Karaibe me të dashurin e saj Arian Konomin.


Lajmin e ka transmetuar suplementi i “Gazetës shqiptare”, “Bluetooth”.

Këngëtarja ishte parë së pari në aeroport të Madridit, mirëpo në fillim nuk ishte ditur se cili ishte destinacioni final i këngëtares. Sipas gazetës, Elsa dhe Ariani së pari kanë shkuar në Kubë, ku kanë qëndruar një javë, më pas vizitën e tyre e kanë vazhduar edhe në ishujt “Paradise Island”, në arkipelagun e Bahameve.

Por, e tërë kjo do të vërtetohet pasi ata të jenë kthyer në Shqipëri apo Itali ku edhe do të shikohet ngjyra e tyre.

Marre nga Telegrafi

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7