Hyrje | Art Kulture | Muzike

Muzike

Këngëtarja që ndez publikun!

.......................Genta Ismajli me 21 perqind te votave, eshte vlersuar si kengetarja qe "ndez" , me se shumti publikun ne skene. Pas asaj ...

Rovena Stefa, 100.000 shikime në Youtube brenda një muaji.

Mjafton të hedhësh një sy në faqen e njohur të videove muzikore You tube dhe të klikosh në titullin “Burrë të martuar ...

Fatmira Breçani: Unë, këngëtarja e preferuar e Berishës

Nga Arlinda Canaj Ka realizuar rreth 5 albume me kompaninë muzikore “Elrodi muzik”, albume tejet të shitura, ndonëse njihen problemet e piraterisë shqiptare. Krahas suksesit ... me shume

Si përgjoheshin Beatles

Sa fitonin, si i shpenzonin lekët dhe për çfarë bisedonin, madje edhe shijet e tyre seksuale. Nga dokumentet e pabotuara të gjetura në arkivat londineze ... me shume

Valbona Halili: E vërteta e thashethemit mbi ndarjen time

Në këto ditë të rëndësishme për besimtarët e fesë myslymane këngëtarja Valbona Halili ka respektuar ritin e agjërimit. Gjatë kësaj periudhe ka ngadalësuar ritmet e ... me shume

Arta Bajrami: video erotike në jacuzzi (VIDEO)

Dorëzohet edhe kështjella intime e Arta Bajramit. Jo vetëm që më në fund është mësuar se kush është i dashuri i saj, por çifti tani ... me shume

Mbledh mijëra shqiptarë në Budva

Ora la pas 10:20 minuta, kur “karvani i argëtimit” braktisi sheshin “Nënë Tereza”. Rrugëtimi i 27 autobusëve përgjatë bulevardit, mëngjesin e së enjtes, ndihej mirë ... me shume

Tuna nxjerr inatin e Eurovizionit

Pas sezonit të trishtë që kaloi, duke mos u kualifikuar për në Eurovizion, Altuna Sejdiu, ka lënë pas gjithë mëritë dhe ka realizuar videoklipin e ... me shume

Bleona Qereti, jeta ime e re

Një look “ujë dhe sapun” aspak i ngjashëm me të parin, një mënyrë tjetër jetese prej modelesh, një album në anglisht, një set fotosh prej ... me shume

Greta Koci duet me Stinen dhe koncerte në bregdetin shqiptar

Kenga e fundit, qe ka nxjerre ka qene nje dedikim per kolegjin “Wilson”, ku ajo edhe studion. Por “fushata” artistike e Greta Kocit vazhdon serish ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 325 | Treguar: 91 - 100
Powered by www.merbraha.com v4.7