Hyrje | Art Kulture | Muzike

Muzike

Vesa Luma, vajza me pantallona të shkurtra

I ka ndodhur të dalë edhe në skenë e veshur me to, edhe të pozojë për aparatin. Sepse për Vesa Lumën, pantallonat ...

Çiljeta Xhilaga: Në jetë kam "simbol" Kur'anin, në politikë Bamir Topin

Edhe pse me një imazh tepër larg asaj pamjes me të cilën ka pushtuar për muaj të tërë kopertinat e revistave, Çiljeta ...

Pirro Çako - “E vërteta e ndarjes time me Invën”

Klotilda Harka Ka hapur një studio të tijën por po kompozon për të tjerët. Jeta i ka mësuar shumë gjëra dhe po kërkon të kapë ... me shume

Nga 300 deri në 4000 euro, ja sa paguhen këngëtaret shqiptare

Adelina Ismaili, Genta Ismaili dhe Nora Istrefi kengetaret qe paguhen me shume. Stina kur ato mbretërojnë ka filluar që në qershor. E ka nga ato, ... me shume

Elina Duni, Shqiptarja e Jazz-it, surpriza e shekullit ne Zvicer

Eshte cilesuar si surpriza me e bukur e shekullit XXI ne Zvicer. Shqiptarja 28-vjecare e muzikes Jazz, Elina Duni, duket se eshte e perkedhelura e ... me shume

Soni Malaj me Florin, jemi vetëm miq

Mbrëmë mes miqsh, Soni Malaj ka promovuar këngën dhe videoklipin e saj më të ri me titull “Me faj, pa faj”.Vajza sharmante e ishgrupit “Spirit ... me shume

Misioni i Zanfinës, një organizatë në mbrojtje të kafshëve

Zanfina Ismajli është një ndër artistet që ka pasione krejt të veçanta. Ajo ka deklaruar se i do fort kafshët dhe tregon një kujdes të ... me shume

Adelina Ismajli: Dua të shëroj plagët e të fluturoj përsëri

ADELINA ISMAILI   DUA “TË SHËROJ PLAGËT" E TË FLUTUROJ PËRSËRI! Gjatë pauzës sime ishin thurur pa fund prapaskena për të më bllokuar çdo kthim në ... me shume

Nora Istrefi, fsheh të fejuarin nga xhelozia

Edhe pse ka promovuar videoklipin e saj të ri pak ditë më parë, Nora Istrefi nuk ka dashur që të shfaqet përkrah të fejuarit të ... me shume

Xhemi, rikthim në fëmijëri

Shumë pak ka ruajtur nga pamja prej sexy-girl me të cilën është bërë e njohur në ekran. Dhe ka hequr dorë nga mjaft gjëra. Si ... me shume

first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last total: 325 | Treguar: 101 - 110
Powered by www.merbraha.com v4.7