Hyrje | Art Kulture | Muzike

Muzike

Anjeza: Skenat sensuale të klipit, me të dashurin

Këngëtarja Anjeza Branka ka prezantuar këto ditë këngën e saj të re \"Ani Ani\". Një këngë ku si fabul ka ...

Gjergj Leka: Vajza ime më ka lënë pa fjalë

Katanutori i mirënjohur Gjergj Leka ndihet mëse i emocionuar për suksesin që ka arritur vajza e tij ne ‘X Faktor’. ...

MTV Video Music Awards, Lady Gaga, rrëmben cmimet

Lady Gaga eshte kurorëzuar mbretëresha e MTV Video Music Awards, duke fitur plot 8 cmime përfshire këtu dhe cmimin për videon e vitit ... me shume

Pas Vaçe Zelës jam vetë

Në "Edicion special muzikor" të Ministrisë së Kulturës i filluar me albumin e Vaçe Zelës, botohet një i dytë. I përket një nëpunësi ... me shume

Shpati: Pse refuzova oferten e “Ford Model Agency”

Rikthehet me një album të ri dhe me planin për realizimin e tri klipeve të reja. Është i kënaqur që ka artistë të rinj që ... me shume

Orinda Huta dhe Turi, dashuria tashme publike

Kanë mëse një vit që jetojnë një lidhje dashurie, të përfolur mes miqsh, por hermetike në sytë e publikut. Madje kanë bërë çmos që ... me shume

Rrefimi i vajzes se Frederik Ndocit shokon publikun ne SHBA

Ajo demonstron abuzimin me drogën si një profesioniste e thekur. Për amerikanët është parë si shqiptarja fatkeqe, që pas ndarjes së dy prindërve, ... me shume

Rihanna ka ndjesi per kengen me Eminem

Dueti që është duke kryesuar toplistat botërore, “Love The Way You Lie” i Rihannas dhe Eminemit, ka bërë që këngëtarja ta gjejë veten te ... me shume

Zanfina fejesa dhe martesa nuk jan ne planet e mia

Në një intervistë për revistën Shqip, këngëtarja Zanfina Ismaili rrëfen për realizimin e klipit më të ri, planet për një të ardhme të ... me shume

10 muzikantët më të pasur në botë nga U2 tek Beyonce

Në vend të parë renditen U2 me 120 milionë dollarë fitime Këngëtarët që fitojnë më shumë nga Lady Gaga, Madonna e Britney Spears ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 325 | Treguar: 31 - 40
Powered by www.merbraha.com v4.7