Hyrje | Art Kulture | Muzike

Muzike

Olta Boka “S’duhet të dua”, me 6 mijë euro

Janë të rrallë njerëzit që arrijnë objektivat që ka kaluar Olta, aty ku ajo mori famën... ...

SHERRET MES KENGETAREVE

Janë këngëtarë të fam shëm, të bukur e të talentuar, por dhe shumë kapriçoz, te kanjoz dhe me raste... ...

Jehona Sopi: Nuk jam penduar për asgjë në jetë

Ajo është gjithmonë e veçantë, sharmante, seksuale, shpesh edhe e fortë, duke u radhitur tek ato femra ... ... me shume

Liam largohet nga koncerti

Frontmeni i grupit, "Oasis", Liam Gallagher, të martën mbrëma është larguar nga skena pasi që publiku kishte hedhur birrë mbi të. Këngëtari ishte zhdukur gjysmë ... me shume

Refuzon të bashkëpunojë me policinë

Madonna ka refuzuar të bashkëpunojë me policinë që hulumton për rrëzimin e skenës së saj në Francë... ... me shume

Me ''Lot pendimi''

Anjeza Shahini, që kur u evidencua si këngëtare profesioniste dhe u vlerësua si zë i rrallë i muzikës ... me shume

Më në fund rikthehet Xhenifer Lopez

Këngëtarja dhe aktorja, Xhenifer Lopez, pas lindjes së binjakëve të saj Emit dhe Maksit, sërish është kthyer në ujërat e aktrimit dhe tashmë është duke ... me shume

Valton Krasniqi: Si më kopjuan këngën maqedonasi dhe bullgarja

Po përjetoj një revolucion të vërtetë në muzikë... ... me shume

Eli Fara: Jetoj me këngën, duke kërkuar të renë dhe të bukurën

Këngëtarja e njohur e këngës korçare tregon për karrierën e saj artistike, por zbulon dhe projektet në vijim Intervistoi Julia VrapiRuan akoma bukurinë e saj ... me shume

Së shpejti me album të ri

Këngëtarja kosovare, Arta Bajrami, pritet që së shpejti të lansoj albumin e saj më të ri.Në fakt albumi ka pasur që të del në shitje ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 325 | Treguar: 61 - 70
Powered by www.merbraha.com v4.7