Hyrje | Art Kulture | Muzike

Muzike

FILMI "MIRA" , Rozana Radi: Shumë shpejt do të më shihni ndryshe....

Aktorja dhe këngëtarja flet për ambiciet artistike. Në filmin e ri luan rolin e kamerieres, përkrah aktorëve Tinka Kurti dhe Neritan Liçaj, ...

Rovena Dilo nën rrymën Gothic rock.

Do të jetë surprizë për të gjithë sepse këtë herë ajo vjen ndryshe.Vjen nën një rrymë që pak kush në Shqipëri e ...

Ermal Fejzullahu drejt Londrës

.....Një maratonë koncertesh e ka pritur Ermalin që pas martesës së tij dy muaj më parë. Me sa duket këngëtari kosovar ka vendosur që të ... me shume

Mariza Ikonomi: “Dua të dashuroj si herën e parë”

Nga Neritana Kraja Melankolike dhe ritmike. Ja si ka zgjedhur të prezantohet këngëtarja Mariza Ikonomi në këtë sezon vere. Dy klipe për dy këngë të ... me shume

Me këngën e re Do të jem e jotja

. .......................Kohë më parë Zanfina pati thënë se është duke punuar dy këngë të reja,ndërkohë që gjatë xhirimeve për festën e Vitit të Ri në ... me shume

“Vetes nuk ia fali”, klipi

.........Me të reja muzikore së fundi është prezantuar edhe këngëtari nga Shkupi, Shpat Kasapi. Për audiencën televizive Shpati ka realizuar këngën “Vetes nuk ia fali”. ... me shume

200 sms-të surprizë të Jonida Maliqit

Po shijon në maksimum këto ditë, ku ende nuk i ka ikur aroma e mirë që la fitimi i çmimit të parë në Kënga Magjike. ... me shume

Shyhretja me kolazhe të reja muzikore për vitin e ri.

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli edhe kësaj radhe do të paraqitet në projektet e festës së Vitit të Ri me këngët e saja të ... me shume

Mariza Ikonomi: “Dua të dashuroj si herën e parë”

.........Nga Neritana Kraja Melankolike dhe ritmike. Ja si ka zgjedhur të prezantohet këngëtarja Mariza Ikonomi në këtë sezon vere. Dy klipe për dy këngë të ... me shume

Unioni Artistik organizon në Shkup spektaklin e madh “Tinguj dhe ritme dardane”

Në vazhdën e festivaleve dhe spektakleve nga më të mëdhatë në të gjitha trojet shqiptare më 28 Nëntor 2008, Uninoni Artisik i Kombit Shqiptar, do ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 325 | Treguar: 81 - 90
Powered by www.merbraha.com v4.7