Hyrje | Lajmet e dites

Lajmet e dites

Rovena Xhili: Ekzistencë

Ti ekziston në këtë botë fshehtësish, si pjesa më e pafajshme. Ekziston në një kafaz imagjinar, të qelqtë, të ftohtë nga frika ...

Rusia, e trembur nga prezenca e 300 ushtarëve amerikanë në Ukrainë

Rusia e ka kritikuar arritjen e afro 300 ushtarëve amerikanë në Ukrainë, që e kanë për detyrë t’i stërvisin trupat e Gardës ...

Për të qeshur e për të qarë, historia e (pa)treguar e dom Gjergji-t

nga: Anton NikajPërfaqësuesi dhe zëdhënësi i Kishës Katolike Shqiptare, dom Gjergj Meta, ka rrëfyer sot ne rrjetet sociale e mediat online një histori të fushatës zgjedhore ... me shume

Aksi Pogradec-Lin, INUK nxjerr nga banesa të 18 të ngujuarit Pranga Altin Goxhaj, pas 24 orësh lirohet

  POGRADEC - Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar vijoi dje aksionin për prishjen e ndërtimeve në zonën e Hudenishtit dhe në aksin Pogradec–Lin, në kuadër të projektit ... me shume

Presidenti (pa mustaqe) uron shqiptarët: Paqe e harmoni, Zoti ju bekoftë !

Kreu i shtetit, Bujar Nishani ka percjelle mes nje videomesazhi urimin tradicional per gjithe shqiptaret kudo jetojne e punojne. Ndryshe nga sa jemi mesuar ta shohim, ... me shume

Artan Tahiri: Lëvizja studentore dhe greva e urisë ‘90

LEVIZJA STUDENTORE DHE GREVA E URISË E DHJETORIT ‘90 Eskluzive nga Artan Kolë Tahiri Situata politike ne Shqiperi ne prag te Levizjes Studentore te viteve ... me shume

Edi Rama në vizitën e Beogradit ke mundësi të mbetesh hero i kombit shqiptar!

  Nga Asllan Dibrani Kurrë Serbia  nuk ka pas  vullnet të takohen me shqiptar edhe me shekuj në vijim!  Marrëdhëniet  shqiptaro serbe kurrë në histori nuk kanë ... me shume

Rama: Flamuri, alibi e urrejtjes serbe

Kryeministri Edi Rama deklaroi në një intervistë për “Zërin e Amerikës” se ishte krenar për performancën e ekipit tonë në ndeshjen me Serbinë. ... me shume

Rama: Mes shqiptarëve nuk ka sherr e as ndasi fetare

Një mrekulli të rrallë e cilësoi kryeministri Edi Rama vizitën e Papa Françeskut në Shqipëri. Gjatë fjalës së tij në një ekspozitë kushtuar besimit, të ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 502 | Treguar: 11 - 20
Powered by www.merbraha.com v4.7