Hyrje | Me Teper | Shoqeria

Shoqeria

Kohezgjatja ideale e seksit

Ekspert e "Sexual Medicine" kane dale ne perfundimin se midis 7 dhe 13 minutash, eshte kohezgjatja idealeKush nuk e ka kerkuar qe ...

Femrat, 15 mënyra për të qenë "perëndesha të seksit"

Kohët e fundit termi "femra fatale" duket se ka dalë nga qarkullimi. Duket si një ëndërr që një grua të luajë një ...

Hasna, Nju Jork tek Fadil Berisha

“Miss Universe 2009” e Shqipërisë Hasna Xhukiçi këto ditë ka udhëtuar drejt Nju Jorkut për të bërë fotografitë e saj të radhës. Ajo ka takuar ... me shume

Miqtë në vilën e Arjan Konomit

Ka nga ata që në këto ditë të nxehta nuk duan asgjë më shumë se një darke të kaluar mes miqsh ... me shume

Sokol DEMAKU: Perla e Adriatikut dhe Jonit janë thesarë të cmushëm të shtetit shqiptar

Perla e Adriatikut dhe Jonit janë thesarë të cmushëm të shtetit shqiptar Majat e larta të Alpeve shqiptare të bien në sy ... me shume

Fëmija i rrallë i çiftit shqiptaro-anglez

Gruaja ka dy mitra dhe dy vagina. Mjekët: Ndodh 1 në 1 milion. Toni dhe Lindsay Hasaj, në qendër të shtypit britanik ... me shume

Këtë apo atë? Dilema për t‘u veshur

Sipas sondazheve, femrat kalojnë 287 ditë të jetës së tyre duke u menduar se çfarë të veshin Këtë apo atë? Dilema për t‘u ... me shume

Dhurata Hamzai: Almelda Abazi: “Miss Shqipëria” më hapi dyert e suksesit edhe në botë!

BOX: 1- Pas dorëzimit të kurorës për “Miss Shqipëria 2009”, në natën spektakolare të mbrëmjes së 1 korrikut, Almelda Abazi, për pak orë, ... me shume

Lajme te rralla e te cuditshme

SHBARreh burrin për shkak të tradhtisë para 35 vjetësh Policia nga qyteti amerikan Leenwood ka arrestuar para disa ditësh një grua 70-vjeçare sepse kishte rrahur ... me shume

Sokol Demaku: Një e keqe ogurzezë që po godet pa mëshirë

Sokol Demaku   Një e keqe ogurzezë që po godet pa mëshirë       ... me shume

first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last total: 308 | Treguar: 101 - 110
Powered by www.merbraha.com v4.7