Hyrje | Me Teper | Shoqeria

Shoqeria

Wikileaks, SHBA: Shqiptarët janë përtacë e pijanec, kërkojnë të pasurohen shpejt

Në  kabllograme të ndryshme të dërguara mes shkurtit dhe marsit 2008, Ambasada Amerikane i ka kushtuar vëmendje  fenomeneve shqiptare, veçanërisht ...

Shqiptarja qe “cmendi” italianet me floket 140 cm

Ajo quhet Valentina Peshku, është nga qyteti i Elbasanit, dhe prej 16 vitesh jeton si emigrante në Itali. Është ...

Si të thyeni akullin dhe te flisni me një njeri te panjohur.

Ne kemi qenë të gjithë atje - te ulur në udhëtim për ne pun, në një bar ose në një restorant dhe te gjithe ne ... me shume

Njeriu qe ndenji 37 vjet pa u lare

Kailash Singh ka një pseudonim të spikatur: njeriu që bie më shumë erë në botë. Kjo, sepse ai ka refuzuar të lahet për 37 vjet ... me shume

Disa këshilla për të përvetësuar partnerin që doni!

Të dashurosh është proces i ndërlikuar që nuk kontrollohet dot. Secili mundohet të dijë se cili është njeriu i përsosur, përgjigja e kësaj ... me shume

Teshtitja do të thotë se mendojmë për seks?

Personi i cili ka teshtirë nuk është e thënë të jetë i ftohur apo të jetë alergjikë në diçka që është drejtpërdrejt në afërsi ... me shume

Si mbrohet presidenti i Amerikës

Kur presidenti Barack Obama shkeli në tokën britanike, një operacion masiv sigurie, i parapërgatitur prej muajsh, ishte në zbatim e sipër. Mbretëresha ka ... me shume

Adelina Dokja dhe sekreti i dashurisë sonë

E fuqishme dhe e trishtë, e terratisur dhe e ndritur, e tëhuajësuar dhe nostalgjike, poetja më duket si një shkëmb në mes të detit. Adelina ... me shume

Martesa të rrit jetëgjatësinë

Për martesën është folur gjithmonë dhe në mënyra nga më të ndryshmet. Ka nga ata që e shohin si mënyrën e vetme për ... me shume

Jeta pas ndarjes… Si mund ta rifillojmë?

Pas një divorci jeta ndryshon tërësisht duke u gjendur në një kapitull të ri. Shumë e shohin atë si dëshpërim dhe humbje shprese. Janë të ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 316 | Treguar: 21 - 30
Powered by www.merbraha.com v4.7