Hyrje | Me Teper | Shoqeria

Shoqeria

Çfarë duhet veshur (femra dhe meshkuj) në një takim të parë?

Të vendosësh së çfarë duhet veshur në një takim të parë është e vështirë por shumë e rëndësishme. Çdo kush bën gjykime ...

SEKSOLOGU

Prej tetë vitesh nuk ndjej kënaqësi seksualePërshëndetje! Jam një vajzë e martuar prej 2 vjetësh. Jam 24 vjeçe dhe do doja shumë ...

Peshku dhe vlerat e larta ushqyese

Peshku ka qenë i pranishëm në jetën e njeriut gjatë gjithë historisë së shoqërisë njerëzore, jo vetëm si ushqim, por edhe si element simbolik apo ... me shume

Forca e bukurisë tek femrat! Si mund të jenë edhe më të bukura?

Bukuria fizike është një nga vlerat e veçanta që femrat i kanë kushtuar vërtet rëndësi. Megjithatë nuk janë të vetmet. Është një shoqëri e tërë ... me shume

Ushqimi i duhur për reduktimin e stresit

Shpeshherë ndjenjat dhe gjendja shpirtërore janë të lidhura drejtpërsëdrejti me ushqimin. Nëse ndiheni të stresuar rekomandohet marrja e karbohidrateve të rafinuara, ose të thëna ndryshe ... me shume

LE TE FLASIM PER SEKSIN

Të flasësh për seksin në Shqipëri ka qenë gjithnjë tabu. Të flasësh në publik akoma dhe më e vështirë. Konsiderohet një gjë intime, krejtësisht personale ... me shume

100 këshilla nga mjekësia angleze

Ai i cili vendoset i pari në listë është gjithmonë shëndeti. Shpeshherë kur përballemi me probleme të vogla a të mëdha në jetën ... me shume

Me shume dashuri per te qene mire ne çift dhe me veten

Që prej ditës së madhe, kur testi i shtatzënisë rezulton pozitiv, e deri në momentin e lindjes së fëmijës, është një kohë relativisht e ... me shume

10 perplasjet me te bujshme mes Topit dhe Berishes

Fronti i ri i betejës për mazhorancën e udhëhequr nga Sali Berisha, është kreu i shtetit, Bamir Topi. Ditët e fundit “artileria” e Partisë ... me shume

Ne dhe F..TV !

Fashion TV dhe njeriu i Neandertalit Në vitin 1997, në Francë themelohej ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 312 | Treguar: 31 - 40
Powered by www.merbraha.com v4.7