Hyrje | Me Teper | Shoqeria

Shoqeria

16 keshilla per te dalluar nje genjeshtar

Shpesh dikush ndjen nevojën të gënjejë për diçka. Jeta na rezervon situata të vështira me të cilat duhet të përballemi medoemos ...

Më e bukura e 2010-ës

Intervista / Miss Shqipëria 2010, Nevina Shtylla, gjimnazistja 16-vjeçare tregon se çdo të thotë të jesh e bukur, shumë e ...

Femrat, me te zonjat se meshkujt

Jetojne me shume, studiojne pafund, jane me te zonjat ne menaxhimin e parave, degjojne shume dhe flasin pak. Jane me rezistente ndaj semundjeve ... me shume

"SEX & THE CITY" MADE IN ALBANIA

Filmi kinematografik “Sex and the City 2” ashtu si dhe pritej pati një interesim të madh edhe në kryeqytetin shqiptar. Një film që edhe pse ... me shume

Horoscope: Peshore, karakteristika seksuale

Mashkullit të Peshores i pelqen shume te dale dhe te argetohet, perfshi edhe seksin. Shpesh dashurohen me femra shume te bukura, duke perjashtuar rastet kur ... me shume

Greva e urisë......nga pikpamja mjekësore!

Greva e urisë......nga pikpamja mjekësore! Share Sunday, 20 June 2010 at 20:30 Ekzistenca e njeriut është e lidhur ngushtë me konsumimin e ushqimit dhe lëngjeve, ... me shume

Shqipja, e bukura e Kalifornisë

Ajo ka vetëm 17 vjet. Jeton në San Diego të Kalifornisë dhe beson që do të jetë më e bukura e këtij shteti amerikan. ... me shume

Keshilla per nje jete te shendetshme

Menyrat me te mira per te jetuar sa me gjate, fale te ushqyerit dhe aktivitetit te perditshem fizik AlergjiteKurre mos hiqni dore nga ... me shume

Meshkujt preferojne me shume te huajat

Me poshte do te lexoni deshmite e verteta e pak te hidhura te shume meshkujve, megjithate duket qe jane spontane, ndoshta edhe per shkak ... me shume

Çfarë u pëlqen femrave në një marrëdhënie!

Shtatë janë këshillat që specialistët në fushën e seksit, u rekomandojnë të gjithë çifteve që kërkojnë të kenë raporte seksuale të mira. Sipas tyre, është ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 312 | Treguar: 41 - 50
Powered by www.merbraha.com v4.7