Hyrje | Me Teper | Shoqeria

Shoqeria

Rregullat per një dashuri te suksesshme e martesë të qëndrueshme

Pergaditur nga:  Dr.Rexhail Ramadani  - Burri i sukseshem ne dashuri duhet ti harroje ndjenjat e tij por vetem ti ...

Imazhet erotike eksitojnë trurin e femrës!

Kur një femër thotë “ti më ndez”, mund të jetë truri i saj që po flet po aq sa edhe hormonet. ...

Ekspertet tregojne 5 arsye per te cilat e vleresojme seksin!

Marrëdhënia seksuale do t’ua lehtësojë jetën vetëm nëse ajo ju përshtatet dhe është ekzaktësisht për ju. Një lidhje e cila vetëm sa arrin të mbijetojë ... me shume

Moda: Top, roze ose limon

Më së shumti janë duke u shitur ato me ngjyrën rozë, pra të ngjashme me ngjyrën e panterës rozë, si dhe disa ngjyra ... me shume

“Zbulohen” pesë arësyet pse tradhëtojnë meshkujt

Janë të shumtë ata faktorë të cilët e shtyjnë një mashkull drejt tradhëtisë, ndaj partneres apo ndaj bashkëshortes.Studiuesit pas sondazheve dhe hulumtimeve për vite me ... me shume

7 arsyje për të bërë çdo ditë seks

Tani më, shumë studime e vërtetojne se seksi mund të ndihmoj në mirëmbajtjen e shëndetit, madje disa të tjerë arrijnë në përfundimin se pikërisht seksi ... me shume

Gjithçka që duhet të dini për 77 sëmundje

Sa sëmundje kanë arritur që të zbulojnë mjekët në organizmin e njeriut? Të paktën  sipas shkencës bashkëkohore janë 76 sëmundje apo simptoma që dëmtojnë trupin ... me shume

Çfarë duhet të bëjmë në vend të dietave?

Të ngrënit është jo vetëm nevojë por mbi të gjitha dëshirë. Teksa vëmë re kilet e tepërta ideja e parë që na vjen në ... me shume

Si t’i aplikojmë maskat e fytyrës

Maskat natyrale janë produktet më efikase në mbrojtjen dhe përmirësimin e fytyrës. Ato bëjnë të mundur që lëkura të hidratohet, pastrohet si dhe ... me shume

Kriza ekonomike, biondet, “specie” në zhdukje

Biondet, për shkak të problemeve ekonomike të vendit tonë po kthehen në 'specie' në zhdukje. Kjo për shkak sepse duke qenë se është një ngjyrë ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 312 | Treguar: 51 - 60
Powered by www.merbraha.com v4.7