Hyrje | Me Teper | Shoqeria

Shoqeria

7 teknika për t’u bërë një puthës profesionist

Ashtu si t’i japësh makinës, të gatuash apo edhe të dish të bisedosh e të jesh bindës, edhe të puthësh është një ...

Shqiptarët nuk duan apo nuk dinë të vishen !?

Intervistë:Flet stilistja Rezarta Skifteri rreth kulturës së shqiptarëve në të veshur  Shija e shqiptarëve në të veshur duket paksa e çuditshme. Ata vishen ...

"Dashuria ekziston edhe pas 25 vjeteve"

Sonila Isaku Te kapur te dy per krahu, ashtu sikurse cdo vit Bashkimi dhe Flutura kane pershkruar shetitoren e Kodrave te Liqenit Artificial. Kane menduar ... me shume

Gjeni nese ju kane tradhtuar...

Ne vend qe te paguani ndonje dedektiv privat per te mbajtur nen pergjim te dashuren tuaj, provoni me metoda me te lira dhe mjaft efikase ... me shume

Formula sekrete për të shpëtuar një martesë

Keni vendosur të shpëtoni lidhjen tuaj, por nuk e dini se nga t’ia filloni. Kanë kaluar shumë vjet e megjithatë shumë prej jush mund të ... me shume

Nëntë ditë seks dhe ende e virgjër

Historia e rrallë e një studenteje fizike dhe një çifti nga Bathorja që nuk bënin fëmijëAs vetë nuk e dinte si do t’i shkonte fati, ... me shume

Efekti Hillary Clinton

Në Washington veprojnë 25 ambasadore femra, numri ky më i madh i regjistruar ndonjëherë, ka njoftuar State Departamenti amerikan. “Është ky një precedent që shënon ... me shume

Sabile Keçmezi- Basha: Zanafilla e shtypit shqiptar

ZANAFILLA E SHTYPIT SHQIPTAR   Nga Prof. Dr. Sabile Keçmezi- Basha Sabile_basha@hotmail.com   Shtypi shqiptar zë fill që  nga mesi i shekullit XIX , si ... me shume

Proporcionet tuaja ideale

Duhet të dobësoheni apo jeni në formë të mirë? Nuk ekziston problemi vetëm te kilogramët e tepërt. Çdo gjë varet nga konstrukti i trupit! Peshorja ... me shume

Ushtrimi i dhunës në familje

Dhuna në familje është një problem global dhe prek të gjitha shtresat e popullsisë, të rinj dhe të moshuar, të arsimuar apo analfabetë, të martuar ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 316 | Treguar: 71 - 80
Powered by www.merbraha.com v4.7