Hyrje | Me Teper | Shqiperia

Shqiperia

Të jetësohet ligji dhe rendi kushtetues në gjithë vendin

Fronti Bashkimit Kombëtar Shqiptar përkrah fuqishëm veprimet e fundit të Qeverisë së Kosovës për të shtrirë “dorën” e rendit dhe të ligjit ...

Baki Ymeri: Neki Lulaj dhe zeri i atdheut ne mergim

Në kuadrin e Bibliotekës „Albanezul” këto ditë e sheh dritën e botimit në Bukuresht vëllimi i parë i poetit shqiptar me origjinë ...

Baki Ymeri:Kosova letrare dhe prezenca e saj në veri të Danubit

Gjërat e mëdha duhen kundruar me shpirt të madh dhe për to duhet folur pa dorëza. Me dorëza defetiste flasin dhe shpifin disa hakerë interneti ... me shume

Ricky Martin: E urreja te isha ai qe nuk isha

Këngëtari portorikan flet për betejën brenda vetes në lidhje me seksualitetin, lumturinë që gjeti kur më në fund bëri paqe me të vërtetën dhe për ... me shume

Ilir Çumani: Ndalni dhunën ndaj jetimëve!

*Drejtor i Përgjithshëm i Institutit Kombëtar të Integrimit të Jetimëve Shqiptarë   Promemorje Ndalni dhunën ndaj jetimëve! Këto ditë shqiptarët dhe ... me shume

Mihrije Brahaj, 45 vjeç dhe ende një ikonë seksi

Për të ka se çfarë të flitet. E bukur, me shije dhe me një karrierë të bujshme artistike, aq sa prej disa vitesh ... me shume

Jennifer Lopez, ne shitje “videoja e nxehte”

Ajo që Jennifer Lopez po i druhej prej vitesh duket se ndodhi: një filmim ku shfaqet këngëtarja dhe aktorja e suksesshme në momente “mjaft ... me shume

Elvana Gjata: Dua te martohem, por karriera eshte paresore

Këngëtarja Elvana Gjata, edhe pse është munduar me çdo kusht të mbajë larg thashethemeve jetën e saj private, sërish ka qenë në qendër të ... me shume

Kujtim Mateli:Shkolla e mesme “Sami Frashëri”-emblema e qytetarisë përmetare.

Forumi qytetar “ Alvero Koçollari”, i cili zhvillon një veprimtari të spikatur, është tashmë i pranishëm në të gjithë hapësirën përmetare, duke rrezatuar edhe në ... me shume

KUSH E BOJKOTON VRULLIN ME TË CILIN NDËRTOHET KOSOVA SI SHTET

  Baki Ymeri   Shoqëruar me fotografinë e monumentit të Bill Clintonit në Prishtinë, Oana Popescu (drejtoreshë programimi në ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 next total: 78 | Treguar: 21 - 30
Powered by www.merbraha.com v4.7