Hyrje | Me Teper | Shqiperia

Shqiperia

Lulzim Basha, zyrtarisht kryetar i bashkisë së Tiranës

Lulzim Basha fiton garen per kryetare bashkie. KQZ miratoj fitoren e Lulzim Bashes me 4 vota pro dhe 2 vota kundra ne ...

Rruga që njeh Edi Rama

Tensioni në rritje në Tiranë dhe kalimi të mërkurën në akte të pastra të konfrontimit fizik, mund ta shndërrojë përfundimin e ...

Berisha: Tirana votoi blu; presim rezultatin e KQZ-së

Kryeministri Sali Berisha deklaroi se Tirana votoi blu, por theksoi se do të presë rezultatin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për të mësuar ... me shume

Redon Makashi dhe Devis Xherahu bëjnë klip duetin e planifikuar para 16 vitesh

Dy shokë që i këndojnë një vajze poshtë dritares, ashtu siç ndodh në serenatat korçare. Janë dy miq të vjetër, që vitet e Akademisë ... me shume

Neda nuk heq dore nga i shkruari neper mure

Pak ditë më parë, janë mbushur katër muaj nga njohja e tyre dhe kanë dashur ta kthejnë në një ditë të pazakontë. E kemi fjalën ... me shume

Aurela ne proven e pare, percjell potence dhe energji

Grupi shqiptar që do të përfaqësoje Shqipërinë në Festivalin Europian, kryesuar nga këngëtarja Aurela Gaçe, kanë realizuar provën e parë në skenën e Dyseldorfit, ndërsa ... me shume

(Histori dashurie) Më rreh gruaja, tani më është sosur durimi

Përshëndetje! E di që ndoshta do të qeshni me mua dhe do t’ju duket e çuditshme që një mashkull parashtron një problem të tillë, por ... me shume

Ermela: Se shpejti do me shihni prezantuese ne “Portokalli”

Për çdo ditë qëndrimi në “Big Brother” u shpërblye 1 milion lekë. Për 24-vjeçaren nga Vlora, Ermela Mezuraj, 100 ditët e kaluara në “Big ... me shume

Kosova dhe prezantime të reja shqiptare në gjuhën rumune

Baki Ymeri (Bukuresht)          Nuk është hera e parë kur vijmë para opinionit shqiptar me të njëjtin titull: „Prezantime të reja ... me shume

GREKU QË U BË MINISTËR I MBROJTJES SHQIPTARE

Shënime rreth librit “ Kiço Mustaqi, Ministri I Mbrojtjes midis dy sistemeve” të Albert Zholit “E shihni atë burrin atje që punon si roje ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 next total: 78 | Treguar: 31 - 40
Powered by www.merbraha.com v4.7