Hyrje | Reportazh | Ed Shalsi, në plazh me skena “hot” dhe “sexy”

Ed Shalsi, në plazh me skena “hot” dhe “sexy”

 	 Ed Shalsi, në plazh me skena “hot” dhe “sexy”
Deputetët socialistë nuk duken shumë “hot” dhe “seksi” kur dalin në foltoren e Partisë Socialiste për të folur ballë kamerave. Ama, kur janë buzë detit, e sidomos ata beqarët, aktiviteti dhe jeta e tyre bëhet akoma më shumë interesante. Në këto foto që ju do të shihni, është pikërisht një ndër deputetët më të rinj të PS: bëhet fjalë për Eduart Shalsin, në gjendje civile i divorcuar nga gruaja. Sigurisht, pas këtij divorci Shalsi nuk do të rrijë duarbosh. Ja ku e shohim buzë detit, në skena tërësisht hot, me të dashurën e tij, e cila ne të Bluetooth, nuk na rezulton se është e re, por është ajo që ka pasur dhe vitin e kaluar, dhe që ne jua kemi dhënë me foto. Ezmerja, në fakt nuk është shqiptare, është e huaj, ndaj mund të themi se Shalsi ka tjetër gusto zgjedhjeve. Megjithatë, ndoshta edhe nga fakti që e dashura e tij është e huaj dhe jo shtetase shqiptare, nuk e ka pasur problem, që ne plazhet shqiptare, të na shfaqet në pozicione kaq “hot” dhe kaq intime sa çpo i shohim në këto foto në plazhet e Shqipërisë, çka në fakt, i ka bërë shumë përshtypje pushuesve që kanë qenë vërdallë, dhe që nuk kanë hezituar t’i bënin dhe foto deputetit të PS. Kaq i dhënë ka qenë Shalsi pas të dashurës së vet, sa nuk e ka parë fare aparatin fotografik që shkrepej drejtim tij.

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

1.00
Powered by www.merbraha.com v4.7