Hyrje | Revista + VIP | Blero dhe Teuta

Blero dhe Teuta

Blero dhe Teuta
Pas mohimeve të shumta për një lidhje, ja fotografia e aktores Teuta Krasniqi me këngëtarin emocional Blero.

Ata janë zënë në flagrancë të shtrënguar dorë për dore.

Këngëtari, Blero, është parë me moderatoren dhe aktoren kosovare, Teuta Krasniqi në një lagje të Prishtinës.

Këngëtari dhe aktorja janë parë të kapur për krahu në një vend shumë të frekuentuar në Prishtinë, saktësisht në parkingun e restorant "De Rada".

Teuta, deri vonë ka qenë e dashura e njërit prej anëtarëve të grupit “Kthjellu”, përderisa në një intervistë për Express Online kishte thënë se nuk është në lidhje me këngëtarin Blero edhe pse burime shumë të afërta me këngëtarin kishin thënë të kundërtën.

Ata ishin parë së bashku edhe në “Video-festin muzikor 08”, por Teuta prapë kishte mohuar lidhjen e saj me Bleron.

Blero njihet si mik i ngushtë i familjes Krasniqi.

Madje, zëdhënësi i Qeverisë se tanishme të Kosovës, Memli Krasniqi, kishte realizuar disa këngë me këngëtarin.

Një ndër to është edhe kënga “Kthehu ti” me të cilin Blero ishte bërë i njohur në Kosovë.


Marë nga gazeta express, Foto: Nebih Maxhuni

Komente (79 publikuar)

avatar
agim morina 2009-07-27 11:29 +0100
shum bukur po dokesh teut po ma mir ishe dok me mu se jam ma fac se blero
0
avatar
stina 2009-07-28 14:07 +0100
valla spo di cka me thon se nuk besoj shum naper cesi xhana po skam shka me thon pervec se fat ne jet................
0
avatar
ERONA 2009-08-01 15:47 +0100
VALLA KURR SE KISHA BESU SI E MERR TI BLERON VEQ SHUM EMIRJ E SHUM E AFT JE BROVA SUKSES E JU SHKON MIR
0
avatar
hava 2009-08-03 15:19 +0100
un jom adhuruse e flakt e bleros dhe mendoj qe jane qifti me i pershtatshem prej estrades mos ia nin aaa(K)(K)(K)
0
avatar
2009-08-11 09:06 +0100
ooo ska ku shkon ma mirr teutta shum e buker e tashe edhe me bleron shum shum mir po dokenn ahha ju duee 2
0
avatar
yllza 2009-08-11 12:14 +0100
teutes dhe bleros ni qift be shum imir ishall sukses ejushkon nejet mir
0
avatar
dafina 2009-08-11 12:17 +0100
ishalla jushkon juaj qifti imir la vida loka judua shum dafina blero dhe teuta
0
avatar
JUNIOR-06 2009-08-17 16:27 +0100
une mendoje qe blero dhe teuta krasniqi jan nje qifti i mir por une mendoje qe edhe ky blero e kallen me dafine a valla e kalle prizreni me la vida loca sidomos mo tuna ft meda dhe geti dua te puth qdo nate dua te ledhatoje ne shtrat
0
avatar
JUNIOR-06 2009-08-17 16:27 +0100
une mendoje qe blero dhe teuta krasniqi jan nje qifti i mir por une mendoje qe edhe ky blero e kallen me dafine a valla e kalle prizreni me la vida loca sidomos mo tuna ft meda dhe geti dua te puth qdo nate dua te ledhatoje ne shtrat
0
avatar
shaban 2009-08-17 17:08 +0100
une jam adhurusi i bleros urim blero fejesa e nxin teuten per fundi hmmmmmmmmm se shum ka qefe ajo la vida loca hhahaha
0
1 2 3 4 5 6 7 8 next total: 79 | Treguar: 1 - 10

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

2.33
Powered by www.merbraha.com v4.7