Hyrje | Revista + VIP | Prince William dhe Kate Middleton jane afer familjes.

Prince William dhe Kate Middleton jane afer familjes.

Prince William dhe Kate Middleton jane afer familjes.

Ata nuk jane te fejuar ende - por Prince William dhe  e dashura Kate Middleton per një kohë të gjatë tashmë janë praktikisht të familjes.

Gjatë një drekë të kohëve të fundit në një vendpushim skish në Alpet French, një vëzhgues dëshmoi se William dhe Middleton ndane   një drekë shumë dashamirës me prindërit e saj.
Thotë nje vezhgues: "William u dukte shume qartë qendrimi afër babait të Kate-së, dhe çdo herë qe ai i foli atij, William ju përgjigjte:" Po, baba. “

Pra, kur do të ndodhi kjo fejese?

Dyqanet e basteve japin £1 per £2 bast që Prince William do ti beje së shpejti pyetjen dmth to ti kerkoje asaj te fejohet me te. "Ne kemi parë mjaft të holla, duke sugjeruar se fejes do te behet shume shpejt," thotë Nick Weinberg, një zëdhënës i Dyqaneve te basteve Ladbrokes’

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7