Hyrje | Revista + VIP | Rezarta Shkurta pozon nudo, megjithatë nuk bind...

Rezarta Shkurta pozon nudo, megjithatë nuk bind...

Rezarta Shkurta pozon nudo, megjithatë nuk bind...

Pasi ka hedhur prapa krahëve sherret në “VIP Shpija”, Rezarta Shkurta ka zgjedhur të tërheqë në një mënyrë ndryshe vemendjen në botën e spektaklit. U desh publikimi i disa fotove të shkrepura në një shtrat, krejtësisht e paveshur dhe vetëm me nje carcaf përpara, për të filluar  menjeherë fjalët se është nudo e parë e një artisteje shqiptare. Natyrisht, gjithkush duke shikuar fotot mund të vlerësojë vetë nëse bëhet fjalë vërtet për poza nudo, apo jo. Megjithatë duke krahasuar me ato qe jemi mesuar të shohim në “show-bizin” amerikan dhe evropian, kjo e Rezartes duket se nuk bind plotësisht se është një lakuriqesi e vertete. Nuk përjashtohet qe ashtu sic po ndodh kohet e fundit edhe me fotot e disa personave te rendesishem neper bote (si Britney Spears, apo Paris Hilton), edhe ne rastin e Rezartes te ketë bere ndopak punë kompjuteri....

Ikub

Komente (2 publikuar)

avatar
KoPiLi 2010-05-01 17:15 +0100
OoOoj SiMpatiJa Jem Um Kalle Krejt me qett foto... le qii tranona masss tyy po me qett foto um kre kall krejt qysh muj met pa veq 1 her ne jett qi edhe me dek sum jesin syt qel qao kalo mir KOPILI
0
avatar
albion 2011-07-06 14:10 +0100
nuk me pelqen se je shveshur edhe mos mu pas shvesh krejt mu ti nuk me pelqen hiqqqqq
0
total: 2 | Treguar: 1 - 2

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7