Hyrje | Revista + VIP | SHBA, media: Obama ka tradhëtuar gruan, zbulohet vajza

SHBA, media: Obama ka tradhëtuar gruan, zbulohet vajza

SHBA, media: Obama ka tradhëtuar gruan, zbulohet vajza

SHBA – Presidenti amerikan Barack Obama është vënë në qendër të dyshimeve mediatike për tradhëti ndaj bashkëshortes së tij Michelle Obama.
Vajza e cila përflitet, është kjo që shikoni në foto, është 35 vjeçe dhe quhet Vera Baker.
Sipas “The National Enruirer”, vajza ka qenë pjesë e fushatës së Obamës në vitin 2004 kur presidenti aktual i SHBA, hyri në Senat.
Sipas gazetës, ekzistojnë regjistrime filmike të cilat tregojnë se Obama ka qenë i pranishëm në të njëjtën kohë me 35-vjeçaren në një hotel në Uashington.
Edhe më parë Presidenti është përfolur për këtë rast mirëpo 35-vjeçarja ka hedhur poshtë çdo aludim.
Gazeta amerikane është treguar e sinqertë kur ka deklaruar se kundërshtarë politikë të Obamës, kanë dhënë një milion dollarë për këdo që gjen prova që tregojnë se Presidenti i SHBA, e ka kryer vërtet tradhëtinë për të cilën përflitet. (Lajmifundit)

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7