Hyrje | Revista + VIP | Julia Roberts mbretëresha e bukurisë natyrale. Jo bisturisë!

Julia Roberts mbretëresha e bukurisë natyrale. Jo bisturisë!

Julia Roberts mbretëresha e bukurisë natyrale. Jo bisturisë!

Xhulia Roberts ka 47 vjeç dhe as qe e ka ndermend te beje asnje nderhyrje te kirurgjise estetike - thote ajo.

Ne boten e Hollywood-it eshte pothuajse e detyruar te besh nderhyrje pas moshes 40 vjec - tregon aktorja. Biles karriera ime ishte ne rrezik pasi ne filma kerkojne qe te dukesh sa me e re, por dua te jem shembulli i nje gruaje qe plaket - perfundon ajo.

Shume prej nesh mund te thone se eshte e thjeshte t'i rezistosh pasi Zoti i dha asaj bukurine natyrale, famen, pse jo dhe pasurine qe aktoret e hollywood-it kane. Por kjo nuk duket te kete te njejtin efekt te aktoret e tjere qe bejne nderhyrje estetike pak te shtyre nga industria e filmit e pak se duan vete.

Por ka nje 'por'. Xhulia Roberts eshte imazhi i nje linje kremrash per fytyre dhe kontrata e saj perfundon pas tre vitesh (kur ajo mbush 50 vjec) dhe nuk na mbetet gje tjeter vetem te shohim nese aktorja do t'i rezistoje tundimit pas te 50-ve.

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7