Hyrje | Revista + VIP | Një shqiptare që na bën të ndihemi krenarë

Një shqiptare që na bën të ndihemi krenarë

Një shqiptare që na bën të ndihemi krenarë

Rita Ora këngëtarja me origjinë shqiptare këndoi edhe për familjen e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në koncertin e Krishtlindjeve që bëhet çdo vit në Washington për të mbledhur fonde për Sistemin Kombëtar të Shëndetit të Fëmijëve.

Me veshjen e saj një fustan të zi klasik të Ralph & Russo dhe me performancen e saj Rita Ora bëri një prezantim të mrekullueshëm në Godinën e Muzeut Kombëtar ku u mbajt të dielën e 14 dhjetorit 2014 koncerti.

“Urime Rita Orës për performancën e shkëlqyer në koncertin e Krishtlindjes” shkruan ambasada amerikane e Kosoves në një postim të sajin.

 

Ora news

Komente (0 publikuar)

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj

Ju lutem fusni kodin qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Email shokeve Email shokeve
  • Print version Print version
  • Vetem tekst Vetem tekst

:

Ska tags per kete artikull

Vlereso kete artikull

0
Powered by www.merbraha.com v4.7