Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Pse ne i hamë thonjtë?

Mund të na shkatërrojë bukurinë e duarve, mund të jetë johigjienike dhe mund të dhembë nëse shkojmë shumë larg. Por pse vazhdojmë ...

Një shqiptare që na bën të ndihemi krenarë

Rita Ora këngëtarja me origjinë shqiptare këndoi edhe për familjen e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në koncertin e Krishtlindjeve ...

Rita Ora lëshon “bombën” në Moskë: Jam kosovare

    “Jam nga Kosova”, janë fjalët e këngëtares Rita Ora në Moskë. Popstar-ja e njohur si britanike, ka fluturuar të hënën drejt Moskës për koncertin e ... me shume

Julia Roberts mbretëresha e bukurisë natyrale. Jo bisturisë!

Xhulia Roberts ka 47 vjeç dhe as qe e ka ndermend te beje asnje nderhyrje te kirurgjise estetike - thote ajo.Ne boten e Hollywood-it eshte ... me shume

Martohet Lorik Cana (foto)

Lorik Cana vendos kurorë. Kapiteni i kombëtares Shqiptare i jep fund beqarisë duke finalizuar në martesë lidhjen e gjatë me bukuroshen italiane, Monica. Pas një ... me shume

Vajzat dhe Djemtë e ministrave, shtetet se ku studiojnë

Shume pak prej tyre kane preferuar shqiperin! Me ardhjen në pushtet të qeverisë së re, u shtua kurioziteti jo vetëm për anëtarët e kabinetit qeveritar, por ... me shume

Kapedani që di më së miri të “deshifrojë” papiruset mistike

Çlirim Hoxha - Alberti është artisti i madh, lëkura e të cilit është bërë shollë. Sipër lëkurës së tij djaloshare ka veshur për 50 vjet lëkurën ... me shume

Divorcohen Blero dhe Teuta, Morena Taraku: Nuk i ndava unë

Ndarja e çiftit Blerim Muharremi, i njohur si Blero, dhe bashkëshortes së tij Teuta Krasniqi, ka bërë bujë të madhe këto ditë në Kosovë. Lajmi ... me shume

Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq

Këngëtarja e njohur botërisht me prejardhje shqiptare Rita Ora, ka shkëlqyer së bashku me të dashurin Calvin Harris, gjatë parakalimit në tapetin e kuq në ... me shume

Çifti i Vitit, Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk

Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk, kanë lënë pas çiftin e famshëm, David dhe Victoria Beckam. Ylli portugez së bashku me të dashuren e tij, janë ... me shume

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 1 - 10
Powered by www.merbraha.com v4.7