Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Leonora Jakupi nis 2011-ën me angazhime të shumta

Këto ditë kam qenë e angazhuar në realizimin e klipit tim të ri, xhirimet e të cilit sapo kanë përfunduar. Përveç ...

Anjeza Shahini, perfeksionistja nostalgjike

Ka qenë fituesja e edicionit të parë të spektaklit për zbulimin e talenteve të reja, “Ethet e së premtes mbrëma”. Që ...

Gjyste Vulaj: Nuk provokoj askënd më qëllim

Pas dy vjetëve mungesë me vizitat dhe koncertet e saj në Amerikë, këngëtarja Gjyste Vulaj ka qenë serish atje për të i argëtuar ... me shume

Marina & Luana: Sekretet që ia rrëfejmë vetëm njëra-tjetrës

Ambicioze, po aq sa të bukura. Marina e sportit dhe Luana e motit në “Top Channel”, tani i përkasin dhe së dielës televizive. Mbi ... me shume

Noizy bën këngë me pullë të kuqe, tërbohen fansat me “Nëse ta lypi”

Një këngë me vargje të nxehta e me titull “Nëse ta lypi”, ka bërë shumë për vete fansat e reperit të sukseshëm Noizy, një ... me shume

Sadik Krasniqi: Krijuesit në mërgim - Driton Gashi

Krijuesit në mërgim   "THIS IS MY LIVE" ALBUM ME KENGE TE BUKURA   Albumi i dalë në Gjermani, përmban 15 ... me shume

Ervina Kotolloshi: "Eshtë vështirë t'i bësh njerëzit të qeshin"

Ervina Kotolloshi: "Eshtë vështirë t'i bësh njerëzit të qeshin"Është shfaqur në skenë në të njëjtën ditë me “Portokallinë” dhe në pesë vjet u ... me shume

Jonida Vokshi: "I trembem gjykimit të Zotit"

Jonida Vokshi, çdo natë në ekran “në luftë me gratë” e duke “gllabëruar meshkujt” pas ekranit sportiv. Nuk e ka dashur asnjëherë sportin, por që ... me shume

Olta Sheta: "I dashuri im ideal"

Një vajzë e zgjuar, provokuese, e bukur, e përkëdhelur në dukje por e ndjeshme mbi të gjitha.Një personazh që ka tërhequr shumë vëmendjen mediatike është ... me shume

Dashuria e këngëtares Soni Malaj me balerinin italian, Mirko Luccarelli

Dashuria e këngëtares Soni Malaj me balerinin italian, Mirko Luccarelli, një histori gossipi apo një lidhje e vërtetë? Të gjitha detajet që rrëfejnë si lindi ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 91 - 100
Powered by www.merbraha.com v4.7