Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Lajmin e dasmës? Do e shes shtrenjtë…..

Ata ia dolën… Hodhën poshtë fjalët e “gojëve të liga” dhe ia dolën. Bjordi dhe Adela kanë arritur të befasojnë publikun sërish. ...

Agron Llakaj: U largova unë para kohe, s’më pushuan

Që nga e diela që lamë pas e në vazhdim, varietesë së humorit “Portokalli” do t’i mungojë një nga figurat me të ...

Elsa Lila 5 muajsh shtatzene

Rreth 36 vite më parë në festivalin e Sanremos, pikërisht në tempullin e muzikës italiane, skena tronditet nga zëri i një vajze pak më shumë ... me shume

Zbulohet i dashuri i ri i Ciljetes!

Ajo nuk është më single. Një lajm i mirë ky përsa i përket këngëtares seksi Çiljeta Xhilaga dhe mbase i keq për të gjithë ata ... me shume

Juna Kule BB2-"Bota televizive do mbetet gjithnje pjese e jetes sime"

1.Nese do t'ju ipej rasti a do te merrnit perseri pjese ne nje reality show?2.A ju ka sjellur ndryshim ne jete BB?3.Pershkruaj Junen me pak ... me shume

Bleona Qerreti "ngroh" kryeministrin Berisha

Jo foto nuk do koment. Kemi mbetur të gjithë të shokuar. Nuk bëhet fjalë vetëm për përqafimin e ngrohtë dhe për performancën, por bëhet ... me shume

Eralda Hitaj: “Jam Angelina Jolie shqiptare”

Të gjithë thonë se i ngjan, edhe vetë ajo e di këtë gjë. Megjithatë, më shumë se një ngjashmëri fizike, Eralda Hitaj shpreson që fati ... me shume

Beatrix Ramosaj: Kënga lindi bashkë me mua!

Eshtë e re, e bukur, e talentuar dhe më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën. Beatrix Ramosaj, mbesa tjetër e këngëtares ... me shume

Adrijan Gaxha: Me Luanën e TOP-it, dashuri me shikim të parë

Nuk i pëlqen aspak të flasë për lidhjen aktuale, duke qenë se nuk ka përvoja të mira nga publikimi i lidhjeve të mëparshme, megjithatë ... me shume

Arjan Konomi: "Historitë e dashurive ne Big Brother, jo të gjitha bindin"

Shumë prej nesh nuk besojnë në dashuritë e krijuara në “Big Brother”. Shumë të tjerë kanë dyshime për marrëdhëniet mes banorëve. Një analizë e detajuar, ... me shume

first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last total: 786 | Treguar: 101 - 110
Powered by www.merbraha.com v4.7