Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Rihanna: “Në prag falimenti për ‘faj’ të ekonomistit”

Edhe për një “makinë parash” si Rihanna mund të ketë probleme financiare, sidomos nëse ka punësuar një ekonomist dështak. Këngëtarja ka çuar ...

Gjobiten VIP-at e e ekranit dhe politikes, Cani shofer pa letra

Përpara ligjit të gjithë janë njëlloj, edhe ata që janë modele të servirura nga televizioni. Je apo nuk je pjesë e botës ...

Hakerat pazare me estradën

Hackerat janë persona me dije eksperti rreth kompjuterëve dhe rrjeteve kompjuterike të cilët kanë mundësinë që përmes rrjetit të hyjnë në një kompjuter tjetër. Shumë ... me shume

Elisa Gjerani, imazhi i ri i News 24 në “Natë me Xhaxhiun”

Elisa Gjerani ka hequr dorë nga emisioni i saj i përjavshëm “E Diela Mirëmëngjes” dhe si gazetare e shumë emisioneve të tjera kryesore në Ora ... me shume

Krejt çka ju duhet është: 15 minuta seks në ditë!

Stresi në punë, përgjegjësitë në shtëpi, shqetësimet dhe brengat ... Zgjidhje për të gjitha këto probleme është më shumë se e thjeshtë – keni marëdhënie ... me shume

Vildane Zeneli: Fotot artistike nuk jane foto per “Playboy”

Emri i saj eshte bere i njohur keto kohet e fundit edhe ketu tek ne por ne pasarelat boterore, njihet nga shume stiliste. Kjo eshte ... me shume

Mr. Facebook mbush 29 vjec. Ja 10 gjërat që nuk i dini mbi Mark Zuckerberg

1. Mark Zuckerberg vuan nga daltonizmi kuq-jeshil dhe bluja eshte ngjyra qe dallon me mire, kjo eshte arsyeja perse facebook eshte blu ngjyra kryesore.2. AOL ... me shume

Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman”

Eshte cilesuar nga mediat si Miss-i me i bukur, me inteligjente dhe me e komentuar nder vite. E gjithe kjo e ka nje “sekret”. Sukseset ... me shume

Angela Martini: Te gjithe meshkujt po ma lypin…

Modelja hot Angela Martini, eshte nje nder ato vajzat e bukura dhe te reja qe ka pasur fatin ti futet botes se shoubizit shume heret, ... me shume

Linda, pjesë e studios 'The Hit Factory'

U bënë disa muaj që këngëtarja e njohur, Linda Halimi, shkoi për të ushtruar profesionin e saj në SHBA. Ajo tani arriti të bëhet pjesë ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 11 - 20
Powered by www.merbraha.com v4.7