Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Elda, modelja më e mirë në Belgjikë

Elda Nushi është shpallur modelja më e mirë në Belgjikë për vitin 2011. Është shqiptare, prej 14 vitesh jeton atje së ...

Dafina u nda nga Krenari, pas falimentimit ne biznes

Një tjetër histori ndarjeje, që po qarkullon këto ditë në ambiente këngëtarësh dhe jo vetëm, është ajo mes këngëtares kosovare ...

Zbulohet juria e “Vokalit” ne Top Channel

Kantautori i njohur Elton Deda ka mbërritur dje në Tiranë, pasi do të jetë pjesë e projektit ambicioz “The voice” (Vokali) në “Top Channel”, ... me shume

Nora Istrefi, shpetimi dhe shansi i fundit per Stresin

Stresi po kalon një krizë këtë kohë, për shkak se nuk ka mundur të sigurojë një vokal femre për këngën, e cila tashmë është ... me shume

Vipat me te urryer, kryeson Eni Koci

Ajo është ndoshta këngëtarja më e re në showbizin shqiptar, por rezulton të jetë edhe më “e urryera”, të paktën referuar një sondazhi që ... me shume

Zanfina Ismajli fut ne klip koleget qe flasin keq per te

Kush do ta besonte që Zanfina e brishtë do të sillte një këngë hit dhe një klip ku ekspozon kolegë që flasin dhe montojnë ... me shume

Tuna dhe Dafina ne shenjester te kritikave per klipet e fundit

Nuk mund të kuptojmë nëse jemi popull i çuditshëm apo disa këngëtare tona kohëve të fundit po u bie fama. Para një kohe kur ... me shume

Alberie Hadergjonaj qan per vajzen

S’ka kaluar ende një javë që nga dita që vajza e saj e vogël, u largua drejt Amerikës për të vazhduar studimet, e për ... me shume

Denada Muça, ylli shqiptar në Spanjë

Denada Muça ka arritur suksese  të mëdha në Spanjë në modelizëm duke u bërë e famshme në këtë art. Para së gjithash  edhe studion ... me shume

Genta Ismajli: Jam e pasur por s'kam te dashur, Pleq e fëmije më bëjnë deklarata dashurie

Genta Ismajli, këngëtarja që me bukurinë dhe hitet e saj është kthyer prej vitesh në një yll të skenës shqiptare, do të vijë ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 31 - 40
Powered by www.merbraha.com v4.7