Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Këngëtarja në fotot e reja superseksi (FOTO)

Do të shfaqet si gjithmonë në formë dhe sigurisht me bikini. Këngëtarja Zajmina Vasjari, përveç koncerteve, këto ditë të ...

Eliza Dushku ne Tirane, kerkon shtetesi shqiptare

Aktorja e njohur me origjine shqiptare, Eliza Dushku, mberriti dje ne Shqiperi, kesaj here per t’u ndjere teresisht shqiptare. E shoqeruar ...

Sinani & Seldi paguajne 10 mije euro per “Bjondinen”

Pas shumave të mëdha të fituara gjatë dimrit me klipin “Adrenalina”, Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu kanë menduar të realizojnë një tjetër klip së bashku ... me shume

Tuna: Ja pse mori fund martesa ime

Asnjëherë nuk ka dashur të zbulojë detaje nga jeta e saj private por e provokuar nga një seri shkrimesh në mediat, ka pranuar të flasë ... me shume

Stresi: Do ta festoj lirinë në Romë , kur të kthehem do takohem me vajzën 15-vjeçare

Për ndjesinë e të qenit i lirë ka shumë për të thënë. Pohon se këto kohë në ndjekje ka provuar adrenalinën e një filmi ... me shume

Edhe Mirjeta....Toples

Ajo ishte pa dyshim një nga vajzat më seksi që ka patur ndonjëherë shtëpia e “Big Brother”. Një miks i lezetshëm i vajzës ... me shume

Adi Krasta: Gati te punoj per ate qe me jep me shume para

“Marrëdhënia ime me paranë?! Jam në kërkim në tyre. Mund të kisha punuar kuzhinier, pilot, apo të bëja një vjedhje për t’i pasur. Gjithashtu jam ... me shume

Genta Ismajli shan ne menyre vulgare ne skene

Në Prishtinë për të disatën herë me radhë është organizuar një koncert i madh për nder të ish kryeministrit të Kosovës, z. Ramush Haradinaj ... me shume

Ermela: Ervinin e kapa me nje 20-vjecare

Pasi doli si fitimtare nga “Big Brother 4”, në dorë kishte çekun e ëndërruar nga të gjithë banorët e tjerë 100 milionë, dhe një të ... me shume

Agnesa dhe Simone behen imazh i nje kompanie

Ata nuk e fituan spektaklin “Dancing”, por fituan zemrën e publikut dhe pas vetes tashmë kanë një numër të madh përkrahësish. Krahas popullaritetit që po ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 41 - 50
Powered by www.merbraha.com v4.7