Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Arber Cepani, nje vit lidhje serioze me Eden

Duket një lidhje në momentet më të mira të saj, ajo që po përjetojnë fituesi i “Big Brother 1”, Arbër Çepani, me ...

Eliada Ahmeti, vajza shqiptare qe po cmend Greqine

Është me origjinë nga Elbasani por prej 18 vitesh jeton në Greqi. Eliada Ahmeti, quhet vajza e cila ka rrëmbyer zemrën e ...

Rezarta Shkurta: Me Rozanen u zume per Ermalin

“Marrëdhënia jonë ka qenë gjithnjë e pasinqertë, sepse Rozana Radi më parë ka qenë e lidhur me bashkëshortin tim të tanishëm.Më pas ne kemi pasur ... me shume

Bjordi dhe Adela vendosin te shkojne ne Itali

Kanë punuar fort për një projekt që ne të gjithë e kemi ndjekur me aq vëmendje siç ishte edicioni i dytë i “Dancing with the ... me shume

Angela përzien me Destanin

Nga Express më 19 qershor 2011 në ora 15:05 Ka mbërritur si një yll i vërtetë në Tiranë, Anxhela Martini, vajza që ... me shume

Shpati & Ermali, plas xhelozia mes dy shokeve te dikurshem

Shpesh kemi folur për zënka dhe miqësi të reja që po krijohen mes artistësh, disa nga interesi e disa nga vetë miqësia. Protagonistë këtë ... me shume

Stresi nis xhirimet e nje klipi romantik

Jo rebeli dhe tipi i mashkullit pa ndjenja, por djali që kur dashuron vërtet është gati të japë edhe jetën për femrën e zemrës, ... me shume

Martohen Marsida Saraci dhe Arber Arapi

Ata kanë më tepër se një vit që janë celebruar në zyrat e bashkisë (ku Marsida ka marrë mbiemrin e Arbrit), por fustanin e ... me shume

Ervini: Me Ermelen u grindem per pune parash

Historia i ngjan një telenovele, që pas një sherri ka një ndarje dhe, pas një ndarjeje të zhurmshme s’është çudi që dy njerëz mund ... me shume

Aurela Gace: Kendova me beb 3-muajsh ne bark

Një alibi e ngritur jo pa qëllim nga një këngëtare me shumë vite eksperiencë në skenë, që nuk e pranon dot dështimin. Aq shumë ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 51 - 60
Powered by www.merbraha.com v4.7