Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Elsa Lila: Une dhe Evita

Për herë të parë këngëtarja e famshme flet për jetën e saj private. Ajo na surprizon sërish. Kësaj here jo me ...

Samanta: E verteta e “ndarjes” sime nga Big Basta

Prishja e bashkëpunimit të saj me Big Bastën u bë shkak spekulimesh. E madje, aludime se pikërisht kjo ngjarje lidhej me ...

Elvana Gjata fiton “Top Fest 8″

Elvana Gjata ka triumfuar në “Top Fest 8”. Me votat e publikut, por edhe gjykimit të jurisë profesioniste të përbërë nga Genti Rushi, Juliana Pasha, ... me shume

Arbana: Unë nuse ? Vec për punë.

Nuse për herë të parë, por një nuse thjesht për sfilatë. Pas kaq vitesh të sfilatës së nuseve që organizohet nga “Geraldina Sposa”, ... me shume

Big Basta, romancë dashurie me Vesa Lumën

Ai është çun Tirone dhe ajo gocë Prishtine. Fjala është për këngëtarët Gerald Xhari (Big Basta) dhe Vesa Luma. Ia ka shkurtuar distancat ... me shume

Inis Gjoni martohet në një ceremoni 'top secret'

Si një dedikim për beqarinë e saj, ishte suksesi si regjisore e shfaqjes “Salla e banjës”, ku pesë femra janë në kërkim plot ... me shume

Soni Malaj është shtatzëne?

Soni Malaj është shtatzënë me balerinin italian Mirko, me të cilin jeton prej afro një viti në Spanjë. ... me shume

Përfundon romanca mes Lorik Canës dhe Adelina Tahirit

Kemi shkruar për lidhjen e re të futbollistit të famshëm, Lorik Cana. Një nga lidhjet e fundit ka qenë edhe romanca me këngëtaren 18-vjeçare ... me shume

Big Mama operon kordat e zerit

Këngëtarja e njohur Big Mama, këto ditë ka lënë spitalin turk, në të cilin është operuar për herë të tretë, pas uljes së peshës dhe ... me shume

Mirjeta: Marielin e pres ne Shqiperi te sqarohemi

Në fakt, as ajo vetë nuk ka çfarë të thotë ekzaktësisht për lidhjen e mbetur pezull mes saj dhe Marielit. Mirjeta, vajza 23-vjeçare nga Shkodra, ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 61 - 70
Powered by www.merbraha.com v4.7