Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Shtatzëna Keit Hadson deklaron martesën me yllin e rokut Met Belami

Deklaroi se nuk po nxitonte të martohej. Por duket se Keit Hadson (Kate Hudson) ka ndryshuar mendje. Aktorja, e cila javën ...

Zajmina Vasjari padit kompanine e vajit

Këngëtarja Zajmina Vasjari, vajza që u zgjodh “Miss Shqipëria” në vitin 2002, i kërkon “ndihmë” Gjykatës së Tiranës për të bërë të ...

Besart Kallaku fejohet me Xhensila Myrtezaj

U kujdesën ta mbanin të fshehtë lidhjen për një kohë të gjatë, edhe pse ishin çift shumë i dashuruar. Aktori i “Portokalli”, Besart Kallaku, i ... me shume

ERJON ZEQIRAJ: Bertinën e pres fituese nga “Vip Shpija”, prania e Qetsorit s’më shqetëson

Do të jetë hera e saj e dytë. Pas “Big Brother 3” Bertina Mehmeti tashmë në një “reality show” vetëm me VIP-a, edicioni i ... me shume

Drenusha Latifi pozon e zhveshur

Këngëtarja kosovare, Drenusha Latifi, këto ditë është prezente me klipin më të ri të këngës “Aspak”. Ndryshe nga klipi i parafundit që Drenusha ... me shume

Adi Krasta shpreh pakenaqesine per te ftuarit

Ai është pa dyshim një figurë shumë e rëndësishme televizive, me një karrierë të gjatë në ekran dhe radio e që momentalisht e gjejmë ... me shume

Arbana preferon te beje foto vetem me Algenin

Ka qenë një natë e vërtetë argëtuese, ku inatet, xhelozitë e tensioni i lojës mes banorëve janë zeruar të paktën për disa orë të ... me shume

Sherri Rozana-Rezarta, Sinan Hoxha ne Prokurori

Këngëtari i njohur i muzikës turbo folk, Sinan Hoxha, është marrë dje në pyetje në Prokurorinë e Tiranës, për më tepër se një orë.Sinan ... me shume

Rovena Stefa dhe Mc Kresha argëtohen në pub, para se të futen në reality show

Ka vendosur të jetojë në Prishtinë për një kohë, duke realizuar videoklipe të reja, si dhe duke mbajtur shumë koncerte atje. Kanë marrë ... me shume

Anjeza Branka: 'Kur njeriu bie keq në dashuri i mbyllen sytë'

Anjeza Branka ka lindur në Tiranë, por për 14 vjet ka jetuar së bashku me familjen e saj në Gjermani. Është larguar nga Shqipëria ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 71 - 80
Powered by www.merbraha.com v4.7