Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Klodjana e BB4: E vërteta e puthjes me Petritin dhe e lesbizmit të shumëpërfolur

(Ish-banorja e BB4 rrëfen eksperiencën brenda shtëpisë, të vërtetën mbi ‘lesbizmin’ e saj, puthjen me Petritin, si dhe ndan me lexuesin opinionet ...

Shakira, koncert humanitar në Kosovë

Këngëtarja kolumbiane me famë botërore, Shakira, do të mbajë koncert në Kosovë gjatë muajve të veres, pohon producenti Rudolf Keller nga ...

'Puthjen e pare e kam marre ne vit te pare te shkolles se mesme'

Këngëtarja dhe aktorja e talentuar flet për dashurinë, meshkujt, udhëtimet dhe karrierën e saj  artistike.“Më bëjnë shumë komplimente për vithet dhe buzët”. Kam shumë ... me shume

Aurela Gaçe, e dashuruar me një djalë të ri

Nuk e dimë ende nëse është një pasion i vërtetë dashurie, apo një histori që ka filluar nga një marrëdhënie pune dhe është ... me shume

Tefik Selimi: Intervistë me Jona Kapllanaj, këngëtare

Intervistë me Jona Kapllanaj, këngëtare   E dua muzikën shqiptare të jugut...   Intervistoi: Tefik Selimi   Jona Kapllanaj, 27-vjeçare, është këngëtare e muzikës ... me shume

Klodiana Stojku: Nuk jam lesbike, puthjet me Mirjetën ishin artistike

Klodjana Stojku, banorja më e re që kishte këtë edicion shtëpia e BB, flet edhe për marrëdhënien e shumëpërfolur me Ergysin ... me shume

Greta Koçi: “Akoma nuk i kam thënë të gjitha”

let këngëtarja e mijëra fansave: “Më shumë komplimentet m’i bëjnë për sytë dhe zërin tim” …Ndonëse  ajo është shumë e re në moshë, aktualisht ... me shume

Pse Blero nuk do që të flasë për veten?

Meqenëse në vitin e tij kalendarik muaji janar është muaji në të cilin prezantimet ‘live’ janë thuajse pasive, këngëtari Blerim Muharremi – Blero ... me shume

Greta Zenelaj, një shqiptare në Hollywood

Aktorja shqiptare Greta Zenelaj ka mbi 10 vjet që jeton në Amerikë, por këto katër vitet e fundit, me dy filmat, skenarët e të ... me shume

Vikena Kamenica: “Udhëtim dimri”, edhe për jetën aktuale në Shqipëri

Vikena Kamenica është një nga mezosopranet më në zë në vendin tonë. Fuqia e zërit të saj ka shpërthyer në kryevepra operistike të vëna në ... me shume

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 786 | Treguar: 81 - 90
Powered by www.merbraha.com v4.7