Hyrje | Sport

Sport

Kampionati Shqiptar - 2006-07

Kategoria Superiore-Premier League(Level 1)(start: August 26th, 2006; finished: May 19th, 2007)No. ClubP W D L A P Pts 1SPORTKLUB TIRANË3322656433 722Teuta Durrës3319 10  444 26673Vllaznia ...

Didier Deschamps, futbollisti që preku të gjitha trofetë

Didier Deschamps është një ndër futbollistët francezë që ka fituar numrin më të madh të çmimeve. Ai ka lindur më 15 tetor ...

Goli i mohuar, Holanda vjedh fitoren

Nga Fatjon Rupi Trajneri i kombëtares shqiptare theksoi se barazimi ishte i merituar dhe kontestoi vendimet e gjyqtarit Rili Bariç: Fatkeqësi që humbëm, na mungoi ... me shume

Interviste: Me kampionin e Turrneut te Tajboksit ne Tirane Gjetan Keta

Në datën 30 shtator 2007, në Tiranë në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” u zhvillua një Turrne i rëndësishëm në sportin e Taiboksit dhe Kickboksit. ... me shume

back 1 2 3 4 5 total: 84 | Treguar: 81 - 84
Powered by www.merbraha.com v4.7