Hyrje | Sport

Sport

Didier Deschamps, futbollisti që preku të gjitha trofetë

Didier Deschamps është një ndër futbollistët francezë që ka fituar numrin më të madh të çmimeve. Ai ka lindur më 15 tetor ...

Goli i mohuar, Holanda vjedh fitoren

Nga Fatjon Rupi Trajneri i kombëtares shqiptare theksoi se barazimi ishte i merituar dhe kontestoi vendimet e gjyqtarit Rili Bariç: Fatkeqësi që ...

Interviste: Me kampionin e Turrneut te Tajboksit ne Tirane Gjetan Keta

Në datën 30 shtator 2007, në Tiranë në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” u zhvillua një Turrne i rëndësishëm në sportin e Taiboksit dhe Kickboksit. ... me shume

back 1 2 3 4 5 total: 83 | Treguar: 81 - 83
Powered by www.merbraha.com v4.7