Stine

Ja çfarë mund të bëjë Stine për 11 minuta?!… -Çfarë do të thotë të krijosh…

Ardit Gjebrea

Ne keto kohe, kur ekranet televizive do te pushtoheshin perseri nga vajzat bukuroshe, apo thene…

West Side Family

WEST SIDE FAMILY Do krijojmë parti politike Kanë kuptuar se ta ndryshosh botën me muzikë…

Elvana Gjata

Nese synon te beje dicka, ajo di te gjeje rrugen dhe menyren e duhur. Ka…

Sinan Hoxha

Këngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha tashmë një ndër këngëtarët më të preferuar  nga të…

Ethnic origins

Some scholars consider that Albanians are direct descendants of an Illyrian tribe that was named…

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube