Ardit Gjebrea

Ne keto kohe, kur ekranet televizive do te pushtoheshin perseri nga vajzat bukuroshe, apo thene…

West Side Family

WEST SIDE FAMILY Do krijojmë parti politike Kanë kuptuar se ta ndryshosh botën me muzikë…

Elvana Gjata

Nese synon te beje dicka, ajo di te gjeje rrugen dhe menyren e duhur. Ka…

Sinan Hoxha

Këngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha tashmë një ndër këngëtarët më të preferuar  nga të…

Ethnic origins

Some scholars consider that Albanians are direct descendants of an Illyrian tribe that was named…

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram